Serverime Saldırı Yapılıyor Yardım!

emre389

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Serverime Saldırı Yapılıyor Yardım!

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1
AntiJoinBot Eklentisini Yükleyip /ajb yaz On derse çalışıyor Off derse çalışmıyordur.

AndRoGeoR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bot saldırısı önleyemiyorsan server neden kurdun ki ? :S

MuratcanSfyrk

Marangoz
En iyi cevaplar
0
bu saldırıları yapanların yaş ortalaması 10 dan küçük ve hiçbir işe yaramaz saldırılar benim sunucumada her hafta sonu toplanıp yapıyorlar .

Çözüm olarak ben şunu yaptım ; ekstra plugin ( AntiJoinBot ) yükleyip serverin daha beter laga boğulması yerine servere giriş çıkış mesajları için ekstra kullandığım pluginden ( DeathMessages ) giriş çıkış mesajlarını kapattım minecraftin orijinal mesajları çıkıyor ( MuratcanSfyrk Joined the game. / MuratcanSfyrk left the game. ) bot saldırısı olduğundada kendi kendine kapatıyor mesajları böylelikle chati kirletmiyor ha bunu yaptıktan sonra bu sefer botların başarımlarını duyurarak chati kirletiyordu sonra başarımlarıda kapattım şu an serverime saldırı yapıldığında tek olan şey taba basınca girip çıkan şeyler gözüküyor onun dışında ne sohbeti kirletebiliyorlar nede lag yapmayı başarıyorlar serveri çökertmeden bahsetmiyorum bile öyle bir şey olamaz zaten bu tür botlardan.

Ha yinede olmazsa ekstra sunucu alıp çakmalobi kurmanı öneririm.

Son düzenleme:

emrah4434

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
AntiJoinBot Bot Saldirisini %10 Bile engellemiyor nerdeyse şuanki bot atma programlari ile UnioCraft Veya CandyCraft Veya Diger büyük sunuculara bile saldırabilirsi bilip bilmeden boş mesajlar atmayin
CandyCraft`ta suanda saldırı yapabilirseler helal olsun derim :D