Serverimize yeni ekip arkadaslari ariyoruz.(Konu Güncel)

Abisat5

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Alınacak Yetkililer
  1. Admin
  2. Moderator
  3. Rehber
  4. Youtuber
  5. Diğer
Hepinize merhaba dostlar. Bügün serverimizin 2. ayımıza girdik ve bu süreç içerisinde bazen sabahladığımız bazen okula gitmediğimiz oldu.Ve düşündükki yeni ekip arkadaşlarımız niye olmasın.Öncelikle size serverimizden bahsedeyim serverimiz orta çağ zamanını konu alan ,görevleri yaparak gelişilen ,özel itemler,moblar içeren bir serverdir.

Serverimizin teması gereği aradığımız ekip arkadaşlarımızın bu özelliklerden birini içermesi bizim için yeterlidir;

--> Görev pluginimiz ''QUESTS'' hakkında bilgi sahibi olan bir dosta
-->İtem pluginimiz için daha önce farklı farklı itemler yapmış itemlere özellik ekliyebilen bir dosta
ihtiyacımız bulunmakta.

Serverimizdeki yeni ekip arkadaşımız olmak istiyorsanız discord adresim olan Abisat5#3211 hesabından bana ulaşmanız gerek.

Not:Yeni ekip arkadaşımızın sunucumuzda verilen işi halledip çıkması yeterlidir.İşi yapma süresi sizin hızınıza bağlıdır.3-4 saat sunucuda aktif olmasına gerek yoktur

Abisat5

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu aktif arkadaslar yanlislikla bir arkadasimizin (pikachu)discord adresini reddettim tekrardan bana ulasirsa sevinirim

LoudNWHxns

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Selamun Aleyküm. Disiplinli güzel bir sunucuysanız. Aktifliğiniz fazlaysa sunucunuzda yetkili olmak isterim.

umut_coskun

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bende dc den sana yazdım abisat lütfen cevap verirmisin