Serverlerde neden McMMO yok ?

TECN

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çoğu girdiğim survival serverde McMMO plugini yok.
Survivali bozuyor diyebilirsiniz belki ama ipeksi ile spawner alma yada oyun parasına satma, kasaların vb. bozduğu kadar bozmuyor.

McMMO'den kısaca:

Bir leveliniz oluyor ve arttırdıkça özellik ekleniyor yada özelliğin gücü artıyor nasıl yani,
Mesela tamirci (Meslek ile karışmasın bunda seçme yok,ve isimler tamirci gibi değil sadece daha anlaşılır olması için verdim) örsde eşya tamir ettikçe bi deneyin geliyor ve level atlıyorsunuz, belli bir levelden sonra demir blok ile büyüsüz eşyaları tamir etme geliyor devam ediyorsunuz altın blok ile tam canlı bir aleti ana maddesine dönüştürüyorsunuz (altın kürek ile altın bloğa sağ tıklıyorsunuz ve size 1 altın veriyor) bunun gibi özellikler geliyor.

Yada madenci level atladıkça hızlı kırma özelliğinin süresi artıyor ve yeniden dolması kısalıyor (Kazma ile taşa sağ tıklıyorsunuz ve belli bir süre acele geliyor).

Oduncuda ise balta ile sağ tıkladığınızda 5sn boyunca mesela vurduğunuz ağaç anında kırılıyor (yine süre artıyor level arttıkca)

bunlar gibi güzel özellikleri var ve çok iş yapan bir plugin.

Ben şahsen çok seviyorum bu plugini, ağaç kırma pluginleri yerine bu daha güzel bence.
Survival serverlerede öneririm.

Sizlerin görüşlerinide bekliyorum :)

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
towny varda ne oluyor 0 mesaj 0 konu