ServerX - MiniX Survival Projesi - Copyright 2014

Batuhan Şenyüz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Selam,
Emek hırsızı birisinden böyle laflar duymak beni şaşırttı
Merhaba @HasONLINE;
Henüz bir şey duymamanızla birlikte, gelip sunucuma speed hack ile giriş yapan birisine hesap verecek değilim veyahutta bir oyuncunun gelip benden belge talep etmesi gibi bir şey söz konusu olamaz. Farkındaysanız eğer yasal işlem başlatıyorsanız sonuna kadar arkasındayım dedim. Belgelerimi veya açılacak olan bilişim şirketinin belgelerini vs. üst düzeyde yetkili gelmesiyle birlikte sunarım. Nasıl sunarım? XenForo veya başka üst yetkili gelir bu soruyu bana yöneltir ve söylerim. Dediğiniz gibi bir emek hırsızının önüne belge yığmam. Yığmam, çünkü kendini önemli zanneder. Yığmam, çünkü yeni kaydolmuş, acemisel cümleler, acemi ilişki ve acemice sunucuya girilen speed hack yüzünden atılan, emek hırsızı olan bir insana bunu yapamam. Kusura bakmasın kimse.

Saygılarımızla;
ServerX Yönetim Kurulu

SantaRoyw_

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba @HasONLINE;
Henüz bir şey duymamanızla birlikte, gelip sunucuma speed hack ile giriş yapan birisine hesap verecek değilim veyahutta bir oyuncunun gelip benden belge talep etmesi gibi bir şey söz konusu olamaz. Farkındaysanız eğer yasal işlem başlatıyorsanız sonuna kadar arkasındayım dedim. Belgelerimi veya açılacak olan bilişim şirketinin belgelerini vs. üst düzeyde yetkili gelmesiyle birlikte sunarım. Nasıl sunarım? XenForo veya başka üst yetkili gelir bu soruyu bana yöneltir ve söylerim. Dediğiniz gibi bir emek hırsızının önüne belge yığmam. Yığmam, çünkü kendini önemli zanneder. Yığmam, çünkü yeni kaydolmuş, acemisel cümleler, acemi ilişki ve acemice sunucuya girilen speed hack yüzünden atılan, emek hırsızı olan bir insana bunu yapamam. Kusura bakmasın kimse.

Saygılarımızla;
ServerX Yönetim Kurulu
sunucu ne zaman online olacak dün olması gerekmiyor muydu ?

Batuhan Şenyüz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Xenforo temasi satin aldigina dair belge olmaz. Xenforo lisans satar.
Gelip adamlari tehdit edemessin sadece göz korkutmaya calisiyorsun :)
Merhaba Just;
Sadece göz boyamak, çekememe ve hasetten dolayı oluyor. Umrumuzda değil. 12 yaşında bir çocuk gelipte benden belge talep edemez zaten. Yorumun için teşekkür ederiz.

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu akşam da belirli bir saat var mı ? Yoksa buradan duyurulacak mı ?

Avenge_Pikachu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba @Batuhan Şenyüz Ben Chops'un Yapımcısı MehmetTML ,
Chops Zamanının En İyi Survival Sunucusuydu 200 Kişilik Kapasite İle Açılmıştı ve
Açıldığı Gün 200/200 Olmuştu.
şu an Satın Aldığım Bir Nitrado Server'i Var .
42 Kişilik. Bende Serverle İlginlenmekten Bıktım Biraz
Minecraft Oynamak İstiyorum. Bu Yüzden Size Bu Serveri Versem
ve Grubunuza Katılsam ? & Yada Herhangi Bir Yetki Alsam ne Dersiniz Hem
Verdiğim Serveri Yan Server Olarak Falan Kullanabilirsiniz.
[Neden Bunu Yapıyorum ?]:Ben Bir Kurucu&Pluginer'dim fakat Artık Oyun Oynamak İstiyorum
Millete Bir Server Sunmaktansa O Serverin BAna Sunulmasını İstiyorum ve Dediğim Gibi Böyle Bir Karara Varrısanız
ve Teklifimi Kabul Ederseniz Skype'm: bloodgamerz