ServetPro - LimoPvP Kurucusu - play.limopvp.com DOLANDIRICI VE SAHTEKAR!

Haklımıyım?

• Evet

Kullanılan: 0 0.0%
  • Sonu kadar EVET

Kullanılan: 1 33.3%
  • Dolandırıcı bu zaten Servet?

• Hayır

• Kullanılan toplam oy
    3

ClifeRiehard

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Herkese öncelikle Merhaba-

Ben bu Servet denilen kişiden 6-7 gün önce conconcraft paketi satın almak istedim, parasını ödedim 51 TL, Kendisi bana 1-2 saat içinde de biterebilirim, Genelde 1 gün içince oluyor. MAKSİMUM 3 gün içinde teslim edilir paketiniz. dedi tamam dedim. İyimiş dedim.

Beklemeye başladım. Arkadaşa soruyorum pakete başladınız mı?
Yok daha değil işim vardı şu var bu vardı diyor. Başlayacak mısınız?
İşim vardı yeni geldim eve yemek yiyip başlayacağım dedi.
Adama başlayınca yazar mısınız diyorum ses vermiyor.
Yazdım yazdım alo alo diye adam o günde bu güne çevrimiçi bile olmadı cevap vermedi.
Hayır yani ben kendimi sana göre ayarlıyorum sende bana göre ayarla 3 gün dediysen teslim et kardeşim benim bir şeyim olabilir makinemin süresi bitebilir o olur bu olur sonra neden böyle konular açılıyor. Onu da geçtim bak insanın içinde dolandırıcılık hissi oluşuyor.
Doğal bu sizdede olurdu adama parayı vermeden önce cır cır cır cır diye konuşurdu parayı alınca çevrimiçi bile olduğu yok adamın. Ekibine söylüyorum bunu ulaşın adama diye ekibi sonuçta yani?
Diyorki nasıl ulaşayım kardeşim siz ekip değil misiniz? Telefon o bu şu skype discord team wiewer whatsapp ne ararsan vardır. Kardeşim! Adam yok diyor telefonumuz yok diye tutturdu telefonum yok onun yok bunun yok diyorum ki? Ayda sunucuya 300-400 TL ödemeyi biliyorsunuz paraları yemeyi biliyorsunuz kardeşim bu devirde nesile telefonsuz kimse yoktur.
İstersen zaten ulaşırsın.
Bekledim bekledim fakat artık konuyu açacağım az ismi lekelensin kardeşimizin. Aşağı tarafada tüm ekran görüntülerini koyuyorum.

YORUM SİZDE.

foto1.png

1- Hayır yani ben bunu özellikle bile burada belirtiyorum. Lütfen dediğiniz gibi teslimi zamanında yapın diye!
foto2.png

2- Beyfendi 2-3 saate halledermiş...
foto3.png

3- Ücret yollanıyor...
foto4.png

4- Barkodu yolladı fiyat anlaşıldı.
foto5.png

5- Para gönderildi ve para gelmiş diye bir cümle kurdu SERVET
foto6.png

6- İşler güçler... Çok işi var arkadaşın sanırsam işi varda neden aktif değil 7 gündür? hey gidi hey. dolandırıcı dolu her taraf.
foto7.png

7- ve ortalıktan kaybolur... Bir daha görüşmemek üzere demek ister BAY SERVET!

her şey ORTADA ARKADAŞLAR, KENDİSİNE GÜVEN OLMAZ. DOLANDIRICI BİR ARKADAŞIMIZ ZATEN SAHTEKARDA. SİZ SİZ OLUN BÖYLE KİŞİLERLE İLETİŞİM BİLE KURMAYIN...!

SERVETPRO - LİMOPVP KURUCUSUDUR!

------ SENİN İÇİN BU KADAR UĞRAŞTIK BU KONU İÇİN AMA DEĞMEZ YAA? ------

LİMOPVP KURUCULARI VE İŞ ORTAKLARI:
@ServetPro @ShortPallMall @FurkanKRLP

ARKADAŞLARA GEREKENLERİ UYGULAR MISINIZ?????? FORUMGAMER!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Son düzenleme:

CraxyTR

mc.silencenw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Geçmiş olsun kardeşim.
Senin yerinde olsam forumlardaki "SATICI"lardan alırım paket.

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Böyle bir şey beklemezdim açıkçası kendilerinden, bizide bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederiz.

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Herkese öncelikle Merhaba-

Ben bu Servet denilen kişiden 6-7 gün önce conconcraft paketi satın almak istedim, parasını ödedim 51 TL, Kendisi bana 1-2 saat içinde de biterebilirim, Genelde 1 gün içince oluyor. MAKSİMUM 3 gün içinde teslim edilir paketiniz. dedi tamam dedim. İyimiş dedim.

Beklemeye başladım. Arkadaşa soruyorum pakete başladınız mı?
Yok daha değil işim vardı şu var bu vardı diyor. Başlayacak mısınız?
İşim vardı yeni geldim eve yemek yiyip başlayacağım dedi.
Adama başlayınca yazar mısınız diyorum ses vermiyor.
Yazdım yazdım alo alo diye adam o günde bu güne çevrimiçi bile olmadı cevap vermedi.
Hayır yani ben kendimi sana göre ayarlıyorum sende bana göre ayarla 3 gün dediysen teslim et kardeşim benim bir şeyim olabilir makinemin süresi bitebilir o olur bu olur sonra neden böyle konular açılıyor. Onu da geçtim bak insanın içinde dolandırıcılık hissi oluşuyor.
Doğal bu sizdede olurdu adama parayı vermeden önce cır cır cır cır diye konuşurdu parayı alınca çevrimiçi bile olduğu yok adamın. Ekibine söylüyorum bunu ulaşın adama diye ekibi sonuçta yani?
Diyorki nasıl ulaşayım kardeşim siz ekip değil misiniz? Telefon o bu şu skype discord team wiewer whatsapp ne ararsan vardır. Kardeşim! Adam yok diyor telefonumuz yok diye tutturdu telefonum yok onun yok bunun yok diyorum ki? Ayda sunucuya 300-400 TL ödemeyi biliyorsunuz paraları yemeyi biliyorsunuz kardeşim bu devirde nesile telefonsuz kimse yoktur.
İstersen zaten ulaşırsın.
Bekledim bekledim fakat artık konuyu açacağım az ismi lekelensin kardeşimizin. Aşağı tarafada tüm ekran görüntülerini koyuyorum.

YORUM SİZDE.

Ekli dosyayı görüntüle 83582
1- Hayır yani ben bunu özellikle bile burada belirtiyorum. Lütfen dediğiniz gibi teslimi zamanında yapın diye!
Ekli dosyayı görüntüle 83583
2- Beyfendi 2-3 saate halledermiş...
Ekli dosyayı görüntüle 83584
3- Ücret yollanıyor...
Ekli dosyayı görüntüle 83585
4- Barkodu yolladı fiyat anlaşıldı.
Ekli dosyayı görüntüle 83586
5- Para gönderildi ve para gelmiş diye bir cümle kurdu SERVET
Ekli dosyayı görüntüle 83587
6- İşler güçler... Çok işi var arkadaşın sanırsam işi varda neden aktif değil 7 gündür? hey gidi hey. dolandırıcı dolu her taraf.
Ekli dosyayı görüntüle 83588
7- ve ortalıktan kaybolur... Bir daha görüşmemek üzere demek ister BAY SERVET!

her şey ORTADA ARKADAŞLAR, KENDİSİNE GÜVEN OLMAZ. DOLANDIRICI BİR ARKADAŞIMIZ ZATEN SAHTEKARDA. SİZ SİZ OLUN BÖYLE KİŞİLERLE İLETİŞİM BİLE KURMAYIN...!

SERVETPRO - LİMOPVP KURUCUSUDUR!

------ SENİN İÇİN BU KADAR UĞRAŞTIK BU KONU İÇİN AMA DEĞMEZ YAA? ------

LİMOPVP KURUCULARI VE İŞ ORTAKLARI:
@ServetPro @ShortPallMall @FurkanKRLP

Ben istanbulda olduğumu sana beyan etmiştim servete bende ulaşamadım sunucumuzun girişleri 5gün kapalı kaldı nedeni çakmalobinin çökmesi, ve benim bilgisayara erişimimin olmamasından dolayı açamadım servet afk numarası yapıyor olsaydı emin ol sunucuyu açardı veyatta benim pc ye erişimim olsaydı emin olki paketini ben yapar teslim ederdim sana zaten ben söylemiştim sanal marketi almak istemiştin ve bende sana;
Screenshot_20180624-203137.png

Kendisi geldiğinde paketini teslim eder yanında özür olarak sanal marketide bulabilirsem veririm buraya dolandırıcı olarak konu açmanı kınıyorum
Screenshot_20180624-203145.jpg

Şimdiye kadar geçmişime bakarsan kimseyi dolandırmadığımızı görebilirsin.

user0919

© PepsiCo
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Bende beklemezdim yetkililerin gereğini yapacağını düşünüyorum.

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@ShortPallMall ın dediklerini düşünmeye veya tartışmaya gerek yok gibi duruyor :) şaşırmıştım bende böyle bir olay nasıl olmuş diye, 50 tl için bunları yapcak kişiler değil servet ve yasin. neyse uzatmaya gerek yoktur umarım.

ServetPro

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Doğru 50TL için sunucumla ilgilenmiyecem, Yasin'e yazmayacam. 50TL ile Amerika'ya kaçacam. :)

Bayadır yoktum, Nazili'ye gittim. Söylemek istemediğim şeylerde var. Paketini birazdan teslim edecem.
Çok güzel şikayet hee, kesin sunucum batacak. :)

ShortPallMall

En iyi cevaplar
2
Ruh hali
@ShortPallMall ın dediklerini düşünmeye veya tartışmaya gerek yok gibi duruyor :) şaşırmıştım bende böyle bir olay nasıl olmuş diye, 50 tl için bunları yapcak kişiler değil servet ve yasin. neyse uzatmaya gerek yoktur umarım.
Teşekkür ederim :)

ShortPallMall

En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Bu arada herkesin telefonu olmayabilir dostum Servet android olmayan bir telefon kullanıyor herkes android ios kullanıcak diye bir şey yok wp si olmadığı için telefonu yok diye biliyorlar diğer yetkililer, benim kendi satış konum var ve orada kullandığım telefon numaram kayıtlı.
Limopvp den parayı kazanıp paraları yemiyoruz aylık 400tl makinalara gidiyor, para kaldıkçada makina alıp oyunları aktarıyoruz ana makinayı yormamak için şimdi sen paketi alıp sunucunu açtığın zaman büyültür isen sende vericeksin 300 400 kalan paraları yiyor olsaydık emin ol ki ben şu an istanbulda çalışmıyor olurdum otururdum pcmin başına akşama kadar boş boş bakardım.

ClifeRiehard

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Doğru 50TL için sunucumla ilgilenmiyecem, Yasin'e yazmayacam. 50TL ile Amerika'ya kaçacam. :)

Bayadır yoktum, Nazili'ye gittim. Söylemek istemediğim şeylerde var. Paketini birazdan teslim edecem.
Çok güzel şikayet hee, kesin sunucum batacak. :)

SERVET BEY PATLADI BİYANDA HAYIRDIR ORTAYA MI ÇIKTIN?

ClifeRiehard

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Bu arada herkesin telefonu olmayabilir dostum Servet android olmayan bir telefon kullanıyor herkes android ios kullanıcak diye bir şey yok wp si olmadığı için telefonu yok diye biliyorlar diğer yetkililer, benim kendi satış konum var ve orada kullandığım telefon numaram kayıtlı.
Limopvp den parayı kazanıp paraları yemiyoruz aylık 400tl makinalara gidiyor, para kaldıkçada makina alıp oyunları aktarıyoruz ana makinayı yormamak için şimdi sen paketi alıp sunucunu açtığın zaman büyültür isen sende vericeksin 300 400 kalan paraları yiyor olsaydık emin ol ki ben şu an istanbulda çalışmıyor olurdum otururdum pcmin başına akşama kadar boş boş bakardım.

peki...

user0919

© PepsiCo
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
@ShortPallMall, biraz düşman gibi yazdım kusura bakmayın sevdiğim sunucu ayrıca dediği gibi 1 hafta yazmamış bende dolandırıldım diye düşünürdüm boşuna tartışmayında hepimiz kardeşiz, iyi forumlar.