1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Minecraft sunucularıyla, Minecraft eklentileriyle veya Minecraft modlarıyla ilgili konuların bu bölüme açılması yasaktır. Oyunda yaşadığınız crash, donma, kasma, dünya oluşturma, doku (texture) sorunları vb. sorunlar hakkında olan konularınızı buraya açabilirsiniz. Satın aldığınız Minecraft premium hesapları ile ilgili aklınıza takılan soruları burada sorabilirsiniz. Eğer nereye konu açacağınızı bilmiyorsanız Forum Destek Bölümü'nden konunuzun nerede olması gerektiği hakkında bilgi alabilirsiniz. Forum Destek Bölümü için tıklayın.

Set Nasıl Yapılır?

Konusu 'Minecraft Genel Sohbet' forumundadır ve andalmuhammet tarafından 3 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
DİKKAT! Bu konuya 90 günden daha uzun süredir cevap yazılmamış. Son mesaj tarihi 3 ayı geçmiş konulara cevap yazmanız durumunda mesajınız silinebilir, uyarı alabilirsiniz. Eski konuya mesaj yazmak yerine yeni konu açabilirsiniz.
  1. andalmuhammet Sudan Çıkmış

Reklam
    Arkadaşlar Server Kurdum Ama Set Nasıl Yapılır Bilmiyorum Lütfen Bilen Bi Arkadaşım Bana Yardım Etsin(Bu //Set <item kodu> Olayı varya) bir türlü yapamadım

2. JakSocket Weeaboo Emekli

Steam:
    JakSocket
    Minecraft:
    JakSocket
    //wand la alan seçiyorsun. Sonra da //set 'item'

3. darkosxl2 Ağaç Yumruklayıcı

Googleye minecraft id list yazarak isdediğiniz block'u bulabilirsiniz.

Konu Durumu:
DİKKAT! Bu konuya 90 günden daha uzun süredir cevap yazılmamış. Son mesaj tarihi 3 ayı geçmiş konulara cevap yazmanız durumunda mesajınız silinebilir, uyarı alabilirsiniz. Eski konuya mesaj yazmak yerine yeni konu açabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş