Şeytanın Sesleri |||-Yepyeni Bir Korku Deneyimi-||

grkmkprl

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Selam Arkadaşlar 1-2 Haftadır Korku Mapları Oynamaktan Artık Kendimde Böyle Bir Harita Yapmak İstedim Büyük Uğraşlarım Sonucu Bitirmiş Bulunuyorum.Aslında Haritanın Binası 3-4 Saatte Tamamlandı Fakat Devreler Beni Çok Yordu Sadece Devreler Yaklaşık 4-5 Günümü Aldı Ama Sonunda Başardım.Resim Zorunluluğu Olduğu İçin 2-3 Resim Atacağım. Fakat Ne Kadar Atmosferi Anlayabilirsiniz Bilemem.Binanın İç Dekorunun Çok İyi Olmadığının Farkındayım Elimden Bu Kadar Geldi İç Dekor, Ama Korku Konusunda Gerçekten İddialıyım Map'ın Oynanış Süresi Uzun Olmadı Pek Fakat O Oynanış Süresi İçin Bile 5-6 Gün Zaman Harcadım Fakat İyi Bir şeyler Çıktığına İnanıyorum.Resimlere Gelirsek

RESİMLERDEN SONRA GELELİM OYUNUN HİKAYESİNE(oyun içinde yazmadım burdan okuyun derim)

Hikayemiz bir köşkte geçiyor arkadaşlar,şimdi Rachel adında bir kız var bu kızın içine şeytan giriyor ve evde resmen katliam yaşanıyor.Mike adında Şeytan Çıkaran Bir Adamın Kulağına Bu Olay Gidiyor İşte Olay Bu Zaman Başlıyor.Mike Bu Olay Gibi Birçok Olayı Kolayca Çözmüş Biri Fakat Bu Sandığından Çok Daha Zorlu Ve Ürkütücü Oluyor.Olaylar Çok Hızlı Gelişiyor,Devamını Oyunu Oynayarak Zaten Anlayacaksınız Bu Kısa Bir Kısmıydı Hikayeden Çok Farklı Şeyler Gelişiyor Diyebilirim.

Harita Linki(resource pack içinde dahil-Kesinlikle 1.7.2'de oynayın)http://www.mediafire.com/download/c7nscdwf3d4lcwk/Şeytanin+Sesleri.rar

VİRUS TOTAL:https://www.virustotal.com/tr/file/...5f3633269ae60218720e33fd/analysis/1434213340/
BU ARADA RESOURCE PACKİ 1-2 PACKTEN ALINTI YAPTIM 1-2 BLOK VS DEĞİŞTİRDİM HABERİNİZ OLSUN :)

İYİ KÖTÜ TÜM ÖNERİ,ELEŞTRİ,ŞİKAYETLER VS YORUM OLARAK YAZARSANIZ SEVİNİRİM HEPSİNE BAKICAM,BENİM İÇİN ÖNEMLİ.
BU ARADA İLK DEFA KORKU MAPI YAPIYORUM SORAN OLURSA.

MAP &
REDSTONE:gorkem_
MAP:ejonkou

Son düzenleme:

_Spiderus_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bu korku maplarının fikrini alıp oyunamı dönüştürszem ne :/ İyice c++ yı öğrendikten sonra :S

Nyxia

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şeytanın sesleri kısmını okumayıp sadece +18 kısmına odaklandığım için yanlış düşüncelerle girdim konuna üzgünüm ama beğendim.

zirtomuzo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Forumun 4/3'ü 12-16 yaş aralığında mapını oynayan az olur +18 dersen :D

Deneyeceğim az sonra.

grkmkprl

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Çektim daha sonra renderleyip atıcam :)

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Birde kafama takilan birsey var.Oyun basladiginda adventure basliyor dimi sanki duzeltmeden upload ettim gibi hatirliyorum pc acamiyorum suan bakamiyorum cevaplarsan sevinirim.Birde videonu yukleyince ozelden link verirsin

toymachine22

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet gm2 başlıyor. Videoyu bayağı sonra upload ederim çünkü sırada bir sürü video var

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

efe2002ozyay

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.7.2 de devrelerden bir şey beklememek gerek*

ReaLLorD*

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Haritada beraber çalışmıştık. Hem harita hem devreler olsun fazlasıyla çaba harcandı. Konuda güzel açılmış.

mert_chikumba

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tellrawlar kullanılarak çok güzel hikaye oluşturulmuş keşke daha uzun olsaydı fazlasıyla kısa :(

Son düzenleme: