SG : Heroes Nasıl Oynanır ?

LG-Anılcan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhabalar !
Bugün ki rehberimiz de SG : Heroes nasıl oynanır anlattım . SG Survival Games'in kısaltılmış halidir . Heroes ise Türkçe de kahramanlar anlamına gelmektedir .

Oyun da ki amaç normal bildiğimiz açlık oyunları gibi ama bu oyunda ortaya koşup sandıkları alıp kaçmak değil . Oyuna başladığınız da belirli süre gelişmeniz için süre verilir . Geliştiniz , örnek olarak sandıklardan eşya topladınız ve tamamen demir set oldunuz . Sonra sizleri 1vs1 arenalarına ışınlıyor . Peki neden ; çünkü orada rakibimizi yenerek final maçına çıkmak için ışınlıyor ve savaşıyoruz . Eğer ölürseniz , size uçma verilir ve izleme moduna alınırsınız . Eğer ölmediyseniz biraz daha bekliyoruz ve final maçına çıkıyoruz . Final maçı 12 kişilik başlar . Bu oyuncuların hepsini öldürmek gerekir ama herkes birbirini öldürmeye çalışır . Örnek olarak 3 kişi kaldınız ve (Örnek veriyorum) A oyuncusu B oyuncusunu öldürdü . Siz de A oyuncusuyla teke tek kaldınız . A oyuncusu sizi öldürürse o kazanır ve siz elenirsiniz . Ama siz kazanırsanız siz kazanırsınız ve puan verilir . Şuana kadar en çok sevilen harita : SG 4 Xmas

Alps

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bölümün başına geleceğim diye bu kadar kasmayın arkadaşlar. :D
Doğal davranın biraz. :D

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
"Siz kazanırsanız siz kazanırsınız"
So üzücü*

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Çok boş bir konu olmuş en azından taktik veya haritalar hakkında bilgiler verebilirdin. Belki yanlış düşünüyorum ama bir sürü rehber konusunu ard ardana açman moderatör olmak için çabaladığını gösteriyor.

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu Yanlış. MC Yi Açıp Sunucuya Girersin Ve Maus,Klavye İle Oynarsın!

-TAMAM VURMAYIN!