ShadowOnline RolePlay Yakında.. - [Yeni Nesil 2000'li Yıllar]

kayhan20

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu konuyu böyle açıyorsun ya sunucuyu 1-0 yenik başlarsın[DOUBLEPOST=1409066189,1409066112][/DOUBLEPOST]Ve ayrıca müziği ve video konseptini iyi çalmışsın:

ShadowCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu konuyu böyle açıyorsun ya sunucuyu 1-0 yenik başlarsın[DOUBLEPOST=1409066189,1409066112][/DOUBLEPOST]Ve ayrıca müziği ve video konseptini iyi çalmışsın:
Öncelikle konumu baltalamaya çalışan arkadaş,bizim videomuzun yayınlanma tarihi 7 Nis 2014 tarihinde yayınlandı sizin videonuzun yayınlanma tarihi 22 Haz 2014 tarihinde yayınlandı bu neyin kafası dostum? ÇALMIŞSIN lafınada dikkat et eğer varsa derdin gel üst yetkili Batuhan abi yada Mehmet abiyle görüş? Gelip konumuzu bozucak laflar falan?

super_hero007

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Abi sitede karakter hikayeleri var oraya oyundaki gireceğimiz karakterimi yazcaz yoksa kafamızdanmı uydurcaz :D

ShadowCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bu projeyi ben üstlendim (Alper :p) bir kaç işim olduğundan ilgilenemiyorum kusura bakmayın bi kaç gün sonra eve varmış olucağım üst yetkililerimiz sunucuyu bitirdiler .com domain alıyorlarmış başvurular 2 güne açılıcakmış

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bu projeyi ben üstlendim (Alper :p) bir kaç işim olduğundan ilgilenemiyorum kusura bakmayın bi kaç gün sonra eve varmış olucağım üst yetkililerimiz sunucuyu bitirdiler .com domain alıyorlarmış başvurular 2 güne açılıcakmış

2 gün çok b işöyle yarım saat açın görelim hem bana sözünüz var ? :p Cidden ama bekliyorum yani :alay:

BedriKR

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lütfen , Açılmayan Sunucular ile İlgili Konu açma Ayrıca Yeni Gördüm Yorumda Açmışsın Fakat Bunu Konuyu Düzeltmek İle Yapmalısın .

@SearchTR

ShadowCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Super sunucu açılacak.Elimizdeki skript biraz eski şu an yeni skriptler ekleniyor.

super_hero007

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
admin niye hala kapalı bir server
EDİT: ben Highschool ve modern RPG'leri çok severim artık ortaçağdan sıkıldım :(