Yardım ShopGui+ sell all ayarlama

Yarar5509

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Oyun Sürümü
1.8
Merhaba! shopgui+ plugini kurdum. essentials plugininden eşyaların fiyatını ayarlıyorum(sell all komutu için). Lakin shopgui+ plugini ile işlem gerçekleşiyo yani ayarladığım değer olmuyor! çözümü nedir?

KardasLand

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
8
Ruh hali
Essentialsın shopgui+ ile alakası yoktur. Ya essentialsın değerini kullanacaksınız, ya da shopgui+'ın.
Zaten eğer shopgui+ kurduysanız marketi onla yapmalısınız, essentialsla değil.

Yarar5509

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Essentialsın shopgui+ ile alakası yoktur. Ya essentialsın değerini kullanacaksınız, ya da shopgui+'ın.
Zaten eğer shopgui+ kurduysanız marketi onla yapmalısınız, essentialsla değil.
market demiyorum onu shopgui+ile yaptım zaten ama /sell all komutu için diyorum

KardasLand

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
8
Ruh hali
Ha anladım, yani normalde shopgui+'ın /sell all'ını kullanmak istiyorsunuz, ama essentials'a yönlendiriyor. Çözümü:
Essentials'da şöyle bir bölüm olmalı. Oraya devre dışı bırakmak istediğin komutları yaz.
Örnek:
YAML:
# Disabling commands here will prevent Essentials handling the command, this will not affect command conflicts.
# You should not have to disable commands used in other plugins, they will automatically get priority.
# See http://wiki.bukkit.org/Commands.yml#aliases to map commands to other plugins.
disabled-commands:
#  - nick
#  - clear

Yapacağın şey:
YAML:
# Disabling commands here will prevent Essentials handling the command, this will not affect command conflicts.
# You should not have to disable commands used in other plugins, they will automatically get priority.
# See http://wiki.bukkit.org/Commands.yml#aliases to map commands to other plugins.
disabled-commands:
  - sell
  - sell hand
  - sell all
gibi bir şey olmalı. Büyük ihtimal tek başına sell yazman bile işe yarar.

Yarar5509

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ha anladım, yani normalde shopgui+'ın /sell all'ını kullanmak istiyorsunuz, ama essentials'a yönlendiriyor. Çözümü:
Essentials'da şöyle bir bölüm olmalı. Oraya devre dışı bırakmak istediğin komutları yaz.
Örnek:
YAML:
disabled-commands:
#  - nick
#  - clear

Yapacağın şey:
YAML:
disabled-commands:
  - sell
  - sell hand
  - sell all
gibi bir şey olmalı. Büyük ihtimal tek başına sell yazman bile işe yarar.
bunu yaptım ama shopgui+ da fiyatı ayarlayamıyorum

Vantoxic

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
ShopGui+'nın jar'ını bulun ve birlikte aç diyerek zip'i bulun oradan en_config yazanı masaüstüne atın ve editleyin.

KardasLand

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
8
Ruh hali
Fiyatı ayarlamanın jarla alakası yoktur lütfen yanlış bilgi vermeyelim.
ShopGUIPlus > shops > buradaki dosyalardan editleyebilirsiniz.
Örnek:
YAML:
      type: item
      item:
        material: OAK_LOG
        quantity: 1
      sellPrice: 0.5
      slot: 0
Mesela bu kod yeri 0. slotta tanesi 0.5TL'ye odun satmana yarar. Zaten hazır kategoriler var, tek yapman gereken sellPrice & quantity değiştirmek.

Yarar5509

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Fiyatı ayarlamanın jarla alakası yoktur lütfen yanlış bilgi vermeyelim.
ShopGUIPlus > shops > buradaki dosyalardan editleyebilirsiniz.
Örnek:
YAML:
      type: item
      item:
        material: OAK_LOG
        quantity: 1
      sellPrice: 0.5
      slot: 0
Mesela bu kod yeri 0. slotta tanesi 0.5TL'ye odun satmana yarar. Zaten hazır kategoriler var, tek yapman gereken sellPrice & quantity değiştirmek.
çok sağolun arkadaşlar konu kilit