Onaylı Tanıtım shopkeepers hatası

NuriNN18

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Selamun Aleyküm ben swye güncel shopkeepers yükledim köylü geliyo ama sağ tıklayınca yada egilerek sağ tıklayınca hiçbişi olmuyo yani menü flan açılmıyo napmam lazım.

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
102
Ruh hali
Shoopkeepers'ın güncel sürümü dahi olsa köylü dediğiniz yaratığın yeni sürümlerle gelen köylüler olup olmadığını bilirsek bir ihtimal oradan yakalayabiliriz.

Genelde bu işlevi engelleyen başka bir plugin de olabileceğinden config'den şu ayarı yapmanızı denemenizi tavsiye ediyorum:
Kod:
bypass-shop-interaction-blocking: true

Ek olarak diğer ayarları da şu şekilde yapmanız durumunda WG kaynaklı olası engelleri ortadan kaldırmış olabilirsiniz:
Kod:
require-world-guard-allow-shop-flag: false

Eğer çözüme ulaşmazsa config'i buradan atabilirseniz inceleme şansımız olabilir.

NuriNN18

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Shoopkeepers'ın güncel sürümü dahi olsa köylü dediğiniz yaratığın yeni sürümlerle gelen köylüler olup olmadığını bilirsek bir ihtimal oradan yakalayabiliriz.

Genelde bu işlevi engelleyen başka bir plugin de olabileceğinden config'den şu ayarı yapmanızı denemenizi tavsiye ediyorum:
Kod:
bypass-shop-interaction-blocking: true

Ek olarak diğer ayarları da şu şekilde yapmanız durumunda WG kaynaklı olası engelleri ortadan kaldırmış olabilirsiniz:
Kod:
require-world-guard-allow-shop-flag: false

Eğer çözüme ulaşmazsa config'i buradan atabilirseniz inceleme şansımız olabilir.
Çok teşekkür ederim sorun çözüldü