ShotZ.Batihost.Net | 1.8.X - 1.14.3 | Silahlı Factions | 3D Silahlar | Silah eklentileri | Boss | Fırlatılabilir TNT | Görevler | Rütbe sistemi....

djardas

Ağaç Yumruklayıcı
Mesajlar
20
En iyi cevaplar
0
Beğeniler
4
Puanları
950
133227
Sunucu Adresi: ShotZ.Batihost.Net
Sürüm: 1.8 - 1.14
Önerilen Sürüm: 1.9 - 1.12 (Diğer sürümlerde silahların doku paketi hatalı görünüyor, fark etmez diyorsanız diğer sürümlerle girebilirsiniz tabii ki.)
Sunucu Slotu: 50 (İhtiyaç duyulduğunda arttırılacak.)

133228

Daha önce 4 kere daha sunucu açtık. Ilk olarak yaklaşık 5 yıl önce bir silahlı factions sunucumuz vardı. Ondan sonra hub sunucusuna geçtik. Skyblock, Silahli Factions, MineZ ve KitPvp oyun modunu içeriyordu. Bu hub sunucusundaki minezi daha sonra tekrar açtık, galiba 2016 yılında. Daha sonra da 2017 ve 2018 yaz tatilinde tekrar minez sunucusu açtık.
En çok emeği şu anki sunucumuza harcadık. Umarım beğenirsiniz, amacımız factions sunucularına bir farklı çeşit kazandırmak ve sizlere güzel anlar yaşatmak.
133229

Sunucumuz kısacası bir factions sunucusudur, ama sıradan kılıç, yaylarla dövüşmek yerine silahlar ekledik. Neredeyse her durumda bu silahlar kılıç ve yaya üstün geliyor. Silahları nereden bulacağım diyebilirsiniz. Silahları bulmak çok zor değil, warp ormana birçok yapı ekledik, bunlar kırılamıyor. İçlerinde chestler var ve bu chestlerin içlerinden silah, zırh, yemek, mermi ne ararsanız çıkabiliyor. Bu chestlerden herkese farklı eşyalar çıkıyor, erken giden kapar mantığı yok. Belli bir süre sonra da sıfırlanıyorlar. Ayrıca kazandığınız paralar ile /warp silahci dan da silah alabilirsiniz.
133247

133232

Sunucumuzda ormandaki chestlerden veya silahcıdan aldığınız silahlar ile başka oyuncuları öldürebilirsiniz. Sunucudaki en önemli özellik zaten budur, silahları oldukça ciddiye alarak ekledik, Tabanca, sniper, roket atar, taramalı tüfek ve benzeri silahları sunucumuzda bulabilirsiniz.
133233

Bir silah buldunuz ve çok hoşunuza gitti. Normalde ona büyü basmak istersiniz. Biz de silahlara büyü basılamayacağı için silah eklentileri ekledik. Şu an 6 adet silah eklentisi mevcut. Hızlı Şarjör, Genişletilmiş Şarjör, Lazer, Kompansatör, Grip ve Dürbün. Bunları silahınıza takarak silahınızı güçlendirebilirsiniz. Bir silaha en fazla 2 adet eklenti takılabilir.
gösteren gif: https://i.hizliresim.com/va6NB4.gif
133234

Flashbang, Bombarduman yağmuru, Zehirli patlayıcılar, El bombası...
133238

Tntler sağ tuş ile direk fırlatılabilir. Başkalarının evlerini tnt ile basabilirsiniz. TNT, Chest dışında her bloğu patlatır, Yani chestimi patlatıp direk açarlar diye korkmanıza gerek yok. Ancak fazla ölürseniz ve /f power iniz sahip olduğunuz claimli bölgeden az ise ozaman arazinizi ele geçirip chestinizi açabilirler.
Ayrıca tnt patladıktan sonra kırdığı blocklar yaklaşık 15 saniye sonra tekrar tamir olur.
Gösteren gif: https://i.hizliresim.com/7Ba15l.gif
133239

Şansınızı denemek istiyorsanız kasa açabilirsiniz. İçinden iyi veya kötü eşya çıkabilir.
133241

Bu bandajları iksirlere benzetebiliriz. Sağ tuşa bastığınızda üzerinde bahsedilen özelliği size verir.
133252


133250

Mapta bulduğunuz npclerden görev alabilirsiniz.
Yeterince paranız olduğunda /rankup yazarak rütbe atlayabilirsiniz. Her 5 rütbe atlamada bir yeni kitler kazanırsınız. Ayrıca
her rütbe atlamada bir, zombi ve oyunculardan düşürdüğünüz para miktarını arttırırsınız.
Başka oyunculara /trade isim yaparak onlara takas isteği gönderirsiniz, kabul ederlerse takas ekranı açılır ve takasınızı yaparsınız.
133249

Warp bossta bulduğunuz boss ile savaşabilirsiniz. İçinden zırh vb düşer.
Daha fazla para kazanmak için meslek seçebilirsiniz.
Mapta ayrıca tek zombi ve zombi bodyguardlar doğar. Diğer canlılarla karşılaşmanız mümkün değil.
133251

133253

133254

133255

133257

133259

133261

133285

133269

Sunucumuz için bir öneriniz varsa söylemekten çekinmeyin. Bizim buradaki amacımız hepimizin iyi zaman geçirmesini sağlamak. Biz yöneterek, siz oynayarak. Güzel önerilerinizle sunucumuz daha eğlenceli bir duruma gelebillir, her zaman önerilere açığız ve açık olacağız.
Ayrıca amacımız para kazanmak değil, ve asla öyle olmayacak. Hatta şu an sunucumuzda gerçek paraya karşı hiçbir şey satılmıyor.
Hepinizi bekleriz, umarız sunucumuz hoşunuza gider :).
IP Adresimiz: shotz.batihost.net
 

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Ra1nbowBoy

Marangoz
Mesajlar
44
En iyi cevaplar
0
Beğeniler
26
Puanları
950
Kesinlikle son zamanlarda açılan en iyi sunucu olabilir, silahlara texturepack koymaya bile üşenen sunuculara kıyasla burası harika görünüyor
 

promek

Ağaç Yumruklayıcı
Mesajlar
16
En iyi cevaplar
0
Beğeniler
0
Puanları
50
Sunucu Efsane :D
 
Son düzenleme:

djardas

Ağaç Yumruklayıcı
Mesajlar
20
En iyi cevaplar
0
Beğeniler
4
Puanları
950
Sunucu *** Gibi Resimdeki her şey Yalan Tavsiye Etmiyorum Küfürler Havada Ucusuyor. Yinede Başarılar
Resimdeki her sey yalan derken? Yukarida bahsedilip sunucuda olmayan bir ozellik yok, asil senin bu yorumun yalan. Sunucuda su an yeterli yetkili yok, farkindayim, en yakin zamanda rehber alinacak, kufur, argo vb sikintisiyla ilgilenmek icin. oglen 1-2 den gece 2-3 e kadar sunucuyla ilgilendigim icin en az 12 de kalkabiliyorum. Sunucuda oldugum vakit elimden geldigince kufur argo vb kullananlari cezalandiriyorum... Yetkililerin de insan oldugunu unutuyorsunuz herhalde??
 

djardas

Ağaç Yumruklayıcı
Mesajlar
20
En iyi cevaplar
0
Beğeniler
4
Puanları
950
sunucu kapanmıştır...
 

Üst