SICAK GELDİİİİİİ SADE SURVİVAL 3 OYUN DERGAHI FARKIYLA

beğendinizmi

• Kullanılan toplam oy
    4

creeper99

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
MERHABA ARKADAŞLAR YENİ BİR YOUTUBE KANALI KURDUM(YAŞIM 15) ESKİ KANALI BIRAKIP 250 ABONE VARDI (VİDEOLAR KÜFÜRLÜYDÜ) YENİ BİR KANALA GEÇTİM
VE YENİ VİDEOM SİZLERLEB)
ŞUANDA UPLOAD EDİYORUMBÜYÜK İHTİMAL SİZ BAKTIĞINIZDA YÜKLENMİŞTİR İZLEYİN PİŞMAN OLMAZSINIZ
LÜTFEN YORUM YAZINIZ SÖVSENİZ BİLE NEREM HATALI ÖĞRENİRİM
link:

Son düzenleme:

taygun26

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1-Yorum
2- yüklenmemiş videoyu paylaşma be rezarvasyon yeri değil burası yüklersin videoyu açarsın konuyu
3- neyse video yüklesin cevap yazarım biraz daha

creeper99

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
videoyu sağolsun misafir çocugu sildiği için yeniden yüklüyorum kusura bakma taygun26

creeper99

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1-Yorum
2- yüklenmemiş videoyu paylaşma be rezarvasyon yeri değil burası yüklersin videoyu açarsın konuyu
3- neyse video yüklesin cevap yazarım biraz daha

ideoyu sağolsun misafir çocugu sildiği için yeniden yüklüyorum kusura bakma taygun26[DOUBLEPOST=1417729885,1417729826][/DOUBLEPOST]
ideoyu sağolsun misafir çocugu sildiği için yeniden yüklüyorum kusura bakma taygun26
foruma girmeyeli uzun zaman oldu :ha: pardon[DOUBLEPOST=1417729986][/DOUBLEPOST]
ideoyu sağolsun misafir çocugu sildiği için yeniden yüklüyorum kusura bakma taygun26[DOUBLEPOST=1417729885,1417729826][/DOUBLEPOST]
foruma girmeyeli uzun zaman oldu :ha: pardon
misafir çocugu kuzenşm olmasa modemi ona monte ederdimde 3 saat yüklemek için uğraşmıştım senden çok özür diliyorum

taygun26

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
foruma girmeyeli uzun zaman oldu :ha: pardon[DOUBLEPOST=1417729986][/DOUBLEPOST]
misafir çocugu kuzenşm olmasa modemi ona monte ederdimde 3 saat yüklemek için uğraşmıştım senden çok özür diliyorum
sorun yok

creeper99

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ayarları girip videoyu izle yerine sile basmış uyarıyada evet demiş[DOUBLEPOST=1417730672,1417730618][/DOUBLEPOST]
sana şunu diyeyim beni aha tanımıyorsun 13 fakat yaşının pek 15 olduğuna inanmadım şu videoyu bi atsana
yüklüyorum sağolsun içine ediyo ttnet ama yükleniyo şuanda ve 15 yaşındaıyım istersen skyptan istek attım yaş 15 facem acabilirm

taygun26

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ayarları girip videoyu izle yerine sile basmış uyarıyada evet demiş[DOUBLEPOST=1417730672,1417730618][/DOUBLEPOST]
yüklüyorum sağolsun içine ediyo ttnet ama yükleniyo şuanda ve 15 yaşındaıyım istersen skyptan istek attım yaş 15 facem acabilirm
yok sadece sordum ama egon seni çok büyütmüş direk yaş sormalar vb.

creeper99

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
yok sadece sordum ama egon seni çok büyütmüş direk yaş sormalar vb.
yok minecraft videolarında bi çocuk bana ana bacı girmiştide yaş 9 çıktı küçük yaşındaki kesmin yorumlarını kafasına göre eseni söylüyor ama senin gibi yetişkin kişiler doğru tespitler yapabiliyor

Alkar

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
yok minecraft videolarında bi ***** bana ana bacı girmiştide yaş 9 çıktı küçük yaşındaki ***** diye tabir edilen kesimlerin yorumlarını kafasına göre eseni söylüyor ama senin gibi yetişkin kişiler doğru tespitler yapabiliyor
Küfür ve hakaretten uyarı almak istemiyorsan O küfürleri sil ve sansür bile koyma,senin için iyi olur. :)

creeper99

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
yok minecraft videolarında bi ***** bana ana bacı girmiştide yaş 9 çıktı küçük yaşındaki ***** diye tabir edilen kesimlerin yorumlarını kafasına göre eseni söylüyor ama senin gibi yetişkin kişiler doğru tespitler yapabiliyor
ve buarada haklısın yüklemeden önce paylaşmam gerekirdi ama o zaman çok geç olurdu özür dilerim[DOUBLEPOST=1417730972,1417730940][/DOUBLEPOST]
Küfür ve hakaretten uyarı almak istemiyorsan O küfürleri sil ve sansür bile koyma,senin için iyi olur. :)

taygun26

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sorun bu değil ben sadece eksiklerini yazdın ve bu konuda en başarılı sen oldun sana helal olsun bu eleştirileren dolayı başıma çok olay geldi neyse konuşma burada bitsin iyi günler