Sıfırdan sunucu açılacak, her türlü yetkili aranıyor.

Logarech

▐━━━━━━━━━▌
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Alınacak Yetkililer
  1. Ortak
  2. Admin
  3. Moderator
  4. Mimar
  5. Rehber
  6. Youtuber
  7. Diğer
Merhaba arkadaşlar,

Yıllardır Minecraft Türkiye topluluklarında takılıp sunucularında oynadım. Bu topluluğuna katkı sağlama vaktimin geldiğini düşünüyorum. Sağlamak istediğim katkı ise uzun ömürlü, arkadaşlığa ve güvene dayalı, biraz da tatlı rekabet sağlayan bir survival sunucusu açmak. Canı sıkılan gelsin tek veya arkadaşlarıyla takılsın, stresini atsın, arkadaşlar edinsin, rekabet etsin vb.

Maddi olarak bir sıkıntım bulunmamakta o yüzden keyifli bir sunucu için gereken cpu, ram, plugin paketi vb. her türlü özelliği fazlasıyla sağlamak istiyorum. Yalnızca vakit sıkıntım bulunmakta hem çalışıp hem okuduğum için eskisi gibi sabahtan akşama saatlerce Minecraft'a ayıracak vaktim yok :( Elimden geldiğince sunucuya emek vereceğim.

Sunucuyu beraber geliştireceğimiz arkadaşlar aramaktayım. Beraber sunucu isminden başlayıp, hangi özelliklerin olacağını, build tipleri vb sunucu ile alakalı planlar yapıp elimizden geldiğince sunucuyu geliştireceğiz. Teknik, yaş, cinsiyet, ırk, dil vb herhangi bir şart yok. İsteyen istediği sorumlulukları alabilir. Sunucu için herhangi bir konuda katkı sağlamak için veya öylesine de gelebilirsiniz :)

Fikirlerinizi ve mesajlarınızı bekliyorum,
Sevgiler

kayra06

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Daha önce hiç server açtın mı?

kayra06

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
3-5 kişi kaldık maalesef. nostaljik faction sunucu güzel olurdu lapis edit vb olmayan :)
Benim tanıdıklarım arkadaşlarım hepsi bırakmış :( Forum bile eskisi gibi kalmamış kimseler kalmamış :(.. ne güzel yıllardı zamanlardı.. bakalım sunucu işine biraz gözlemleyim forumu analiz yapıyım sunucu açarız eskilerden kalanlarla belkide bi bakarsın baya büyük bir iş olmuş olur

Logarech

▐━━━━━━━━━▌
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Benim tanıdıklarım arkadaşlarım hepsi bırakmış :( Forum bile eskisi gibi kalmamış kimseler kalmamış :(.. ne güzel yıllardı zamanlardı.. bakalım sunucu işine biraz gözlemleyim forumu analiz yapıyım sunucu açarız eskilerden kalanlarla belkide bi bakarsın baya büyük bir iş olmuş olur
öyle ya eski ortam kalmadı maalesef :( benim amaç zaten 5-10 kişi bile olsa keyifle oynayacağı uzun ömürlü ve güncel bir vanilla sunucu kurmak. Girelim arada takılalım, stres atalım, tanışalım, build yapalım, kasılalım vs. Bakalım duruma göre ne çıkarsa artık.

kayra06

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
öyle ya eski ortam kalmadı maalesef :( benim amaç zaten 5-10 kişi bile olsa keyifle oynayacağı uzun ömürlü ve güncel bir vanilla sunucu kurmak. Girelim arada takılalım, stres atalım, tanışalım, build yapalım, kasılalım vs. Bakalım duruma göre ne çıkarsa artık.
Dc;cyberkayra#3367 gel konuşalım değerlendirelim

Vicetia

Ekip Arkadaşları aranır
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
.

Son düzenleme: