SIKILDIM ARTIK

karakasen

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
direk konuya dalıyorum benim bir swim var 8gb conconcraft sunucusu. sunucu lagsız 1 gün geçirmiyor her saniye bot saldırısı ve ddos yiyiyor. kimin attığını bulamadık ama sunucularını bulduk ve bunlara zarar vermek istoyoruz. serverim 60-70 kişi oluyor genelde ve 160 kişiyi gördük. sw gb arttırdık ama batihostdan gelen mesajda biri sizinle çok sağlam uğraşıyor yazıyordu lütfen yardım edin ben bunların serverine nasıl bir zarar verebilirim ?

KozyOldV

Dünyayı anlamak yetmez, onu değiştirmek gerekir.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Zarar vermektense VDS ve Firewall almanızı öneririm
İlla nasıl zarar verebilirim derseniz ;
Ddos programı edinebilirsiniz yaklaşık 30TL bir fiyatı mevcut,
CMD üzerinden pathping atabilirsiniz (pek bir zarar vermediğiniz gibi kendi internetiniz de zarar görür),
Veya bilgili bir hackerdan yardım alabilirsiniz,
Hacker dediğim skypede gezen 12-13 yaşlarında ki çocuklar değil THT yetkilileri gibi tanınmış üst düzey insanlar ki yardım etmeyeceklerdir.
En başta da söylediğim gibi "Zarar vermektense VDS ve Firewall almanızı öneririm"​

karakasen

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zarar vermektense VDS ve Firewall almanızı öneririm
İlla nasıl zarar verebilirim derseniz ;
Ddos programı edinebilirsiniz yaklaşık 30TL bir fiyatı mevcut,
CMD üzerinden pathping atabilirsiniz (pek bir zarar vermediğiniz gibi kendi internetiniz de zarar görür),
Veya bilgili bir hackerdan yardım alabilirsiniz,
Hacker dediğim skypede gezen 12-13 yaşlarında ki çocuklar değil THT yetkilileri gibi tanınmış üst düzey insanlar ki yardım etmeyeceklerdir.
En başta da söylediğim gibi "Zarar vermektense VDS ve Firewall almanızı öneririm"​
vds olarak batihost kullanıyoruz bütün sermayemiz orda yani ordaki parayı çekemiyoruz bu nedenler vds felan alamıyoruz. malesef tht tanırığım yok olsa her şeyi anlatırdım büyük ihtimalle yardımcı olurlardı çünkü artık bıktım ama asla pes etmiyeceğim güzel bir kazancım var ve bu işi bırakmayacağım ama yoroldum ne yapacağımı bilmiyorum sadece onlarda yorolsun istiyorum onlar orda gülerek kazanırken ben burda gecemi gündüzüme katıp lagı engellemeye çalışıyorum ama olmuyor sadece onlarda yorolsun tek isteğim bu

KozyOldV

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
vds olarak batihost kullanıyoruz bütün sermayemiz orda yani ordaki parayı çekemiyoruz bu nedenler vds felan alamıyoruz. malesef tht tanırığım yok olsa her şeyi anlatırdım büyük ihtimalle yardımcı olurlardı çünkü artık bıktım ama asla pes etmiyeceğim güzel bir kazancım var ve bu işi bırakmayacağım ama yoroldum ne yapacağımı bilmiyorum sadece onlarda yorolsun istiyorum onlar orda gülerek kazanırken ben burda gecemi gündüzüme katıp lagı engellemeye çalışıyorum ama olmuyor sadece onlarda yorolsun tek isteğim bu
Firewall sağlamalarını söyleyebilirsin Batihost'a zorundalar ücretli de olsa...

KozyOldV

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1.11.2 sürüm

Peki firewall ücreti nedir birde bu sağlandığında ne olacak
Firewall dediğim ateş duvarı olarak çevriliyor,
Ddos koruması sağlar
Yazılım şekline göre değişir ki 10TL ye de mevcuttur 3000TL ye de
Batıhostta fiyatları bilmiyorum sormanızda fayda var

Ali_TR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eğer yaşın küçük değilse ki küçük olsa bile annene babana anlat durumu ve hukuksal yollara başvur. Yaptıkları yasa dışı bir şey ve senin işini engelliyorlar. Sunucundan para kazanmanı engelliyor ve seni kötü etkiliyor. Maddi ve manevi tazminata kadar yolu var uğraşabilirsen.

karakasen

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eğer yaşın küçük değilse ki küçük olsa bile annene babana anlat durumu ve hukuksal yollara başvur. Yaptıkları yasa dışı bir şey ve senin işini engelliyorlar. Sunucundan para kazanmanı engelliyor ve seni kötü etkiliyor. Maddi ve manevi tazminata kadar yolu var uğraşabilirsen.
Malesef ben uğraşsam bile onlar uğraşmazlar

Lqiste

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bilişim Suçları ne diye duruyor ? Gidip başvurabilirsin seninle igilenicektirler

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zarar vermeye çalışmak mantıklı bir yol değil. Üstteki arkadaşların da söylediği gibi ddos için bir koruma yöntemi bulup siber suçlara başvurmak daha iyi. Aslında zaten zarar vermek istesen bile bu iş o kadar kolay olmaz.

Lenient

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zarar vererek haklıyken haksız duruma düşmekten başka bir şey yapmış olmazsın. Zarar vermek yerine AntiDDOS programları denemeli, yada AntiDDOS sağlayan bilişimleri tercih etmelisin.