sil

TinecraftMurk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
MineMario yapabilirsin buda bir fikir yani. Yapamam diyorsan git çay yap.
Not: Telefon oyunlarını minecraftta minigame şekline getirebilirsin.

Son düzenleme:

ProMert52

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Plugin türkçeleştirmeyi biliyorsan plugin türkçeleştirki daha çok kişi yararlansın.

Rayandu

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben de PVP alanında yetenekliyim ve seninle aynı sıkıntıyı yaşıyorum. Kitap yazdım, konular açtım, insanlara yardım ettim ve yapacak bir şey kalmadı artık. En azından önümde koskocaman bir 1.9 güncellemesi ve bununla ilgili büyük projelerim var. Sende projeler planlayabilirsin. Düşün ve uygula.

TinecraftMurk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Belki insanlara PVP'yi uygulamalı öğretecek bir plugin yapabilirim. Aşama aşama, her seferinde daha faklı şeyler olur. Sende yardım edersin değil mi? :) Buda bir fikir sonuçta.
İngilizce sürüm yapacaksan ismi MCWalkthrough yada MCTestCourse olabilir.

ProMert52

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Videoyu tekrar izle sağ tarafta yazmsaı lazım yada açıklamada.

MeapBoy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aslında Bende Pikselde Yetenekliyim Ama,Ordaki Diğer Çizenleri Görünce Benimki Pek Yetenek Gibi Gelmiyor :C

TinecraftMurk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu arada konu başlığını okuyunca aklıma "zekiyim amele olmak istiyorum" diyen adam geldi. :/

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
api yada library yap ? mesela scoreboard için yapabilirsin(hem tag için hemde skor tahtası için)

BurakFirat

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Daha önceden library yapmayı düşünmüştüm. Ama hatırladığım kadarıyla sadece bir kişi güzel olur demişti, diğer kişiler tutmaz, olmaz, zaten mevcut gibi şeyler demişlerdi. İnsanı kod yazmaktan soğutuyorlar be ya. :(
Bak Şimdi Var Zaten Yapmam Falan Deme Dene !
Leader Heads Tarzında bir şey Yap Ücretsiz Olsun Mesela Muhammed2188 di sanırım yanlışsa Kusura Bakmasın Aynı NoHack Gibi
Bir Plugin Yaptı Ve Ünlü Oldu Sende Bi Ünlü Ol Gerisi Kolay Plugin Yapar Satarsın Ünlü Olursan Beni Unutma :D

eklenti

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
scoreboard, title, tab, actionbar, bossbar api'lerini yapıp spigot'ta 5 dolardan çok alan olur, işlevli ve sürekli istenilen bişi yapmalısın, minigames olarak'ta piyasada olmaya ve ya herhangi bi oyunu yapabilirsin.

eklenti

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet, o arkadaş AntiCheat plugini yaptı ve ünlü oldu. Plugini'de baya sevildi. Ufak tefek hataları olsa da adam etmeye çalışıyor sistemini. :) Ben "plugin satma" düşüncesini kafamdan tamamen silmiştim. Yani amacım satmak değil, işe yararlı bir şey yapsam ve insanların bunu beğenip devamını istemeleri bana yeter de artar bile.
Ha bu arada, ben ünlü olsam da kimseyi unutmam. :D

Bunlar da güzel fikir. Ama... Hadi gelin türkler olarak yeni bir minigame yapalım. Hep gevurlar mı yapacak? :(
herhangi bi türk oyununuda yapabilirsin, önemli olan java bilmek yada bilmemek değil, önemli olan hayal gücü, zeka hayal gücü ile ölçülür, senin yapacağın iş şuanda hayal gücün azsa fikirlere bakıp aynısını yapman yaparken benada olduğu gibi fikir gelir aklına sen bi işe başlayınca gerisi gelir yapmak istediğin şeyi yapmaya başlayınca anlarsın sen bi oyun beğen kendine metin2 olabilir lol olabilir dota2 olabilir bunları yapmaya çalış bunları yaparken aklına bi fikir gelir zaten kendin kafanda özel bi oyun tasarlayabilirsin şahsen ben öyle fikir üretiyorum.