afesraca

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
normal faction serverleri aksine yeni ve farklı şeyler eklemişsiniz :D başarılar

TCBurakBey

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
bu serve rbi harıka men abi adamın dibisiniz 0 lag 1031/10 abi muhteşem gelin ve gorun bu arada ben TCBurakBey

Yaman

Yaman
En iyi cevaplar
0
Genelde, çok az sunucu konularına yorum yaparım. Fakat bu serverin farklılık getireceğine farklılık yaratacağına inandığımdan dolayı sizi tebrik etmek istedim. Normalde olsa normal bir factions sunucu diyip geçerdim fakat normal bir factions sunucusundan bi yane farklılık ve eğlence getirmişsiniz. Tekrardan tebrik ediyorum ve Başarılarınızın devamını diliyorum..

mdma

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Genelde, çok az sunucu konularına yorum yaparım. Fakat bu serverin farklılık getireceğine farklılık yaratacağına inandığımdan dolayı sizi tebrik etmek istedim. Normalde olsa normal bir factions sunucu diyip geçerdim fakat normal bir factions sunucusundan bi yane farklılık ve eğlence getirmişsiniz. Tekrardan tebrik ediyorum ve Başarılarınızın devamını diliyorum..
Cansın :)

zVitor

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server Gördüğüm En Güzel Server Diyebilirim Özellikle JackPot Olmasıyla Servere Muhteşem Bir Özellik Katıyor Çoğu Servere Fark Atıyorsunuz.

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Başarılar dilerim, bu yönetim ekibinin sunucuyu sürekli daha da ileriye taşıyabileceğine inanıyorum. :)

mdma

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Başarılar dilerim, bu yönetim ekibinin sunucuyu sürekli daha da ileriye taşıyabileceğine inanıyorum. :)
Müthişsin :)

13.08.2016 - Factionların renkleri düzeltildi.
13.08.2016 - NametagEdit bir süre devredışı bırakıldı.
13.08.2016 - Arsalara fly eklendi.

13.08.2016 - /f desc crash bugu düzeltildi.
13.08.2016 - Küçük bugfix yapıldı.

13.08.2016 - Saat 22.00 'da VIP Çekilişi yapılacak !

15.08.2016 - Rütbe sistemi tamamen değiştirildi, /rankup sistemine geçildi.

15.08.2016 - /rutbekit eklendi

Büyük etkinliği kaçırmayın !