Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Goksan19003

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Konu silinme nedeni yüzük kolye ve bilezik için yapımcısından izin alamamam.

Son düzenleme:

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gördüğüm kadarıyla paylaştığınız haritanın resmi Wynncraft adlı MMORPG sunucusuna ait. Haritayı kullanmak için Wynncrafttan izin aldınız mı? İzin aldıysanız lütfen bize fotoğrafını atabilir misiniz ?

Goksan19003

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Discorduma ulaşırsanız sorularınızın cevaplarını alırsınız.

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Discorduma ulaşırsanız sorularınızın cevaplarını alırsınız.

Buradan cevabı yazmanız gerek olduğunu düşünüyorum. Wynncraft oynayan oyuncuların hepsi bu haritayı biliyor. Çünkü Wynncraft'ın KENDİ haritası. Tahminimce izin almadınız. Wynncraft'ın yetkilileriyle iletişime geçip şikayet edeceğim.Eğer izin almışsanız şikayetimi reddederler.

Goksan19003

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Maalesef internetten bulduğum bir map link atabilirim no problem

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Maalesef internetten bulduğum bir map link atabilirim no problem

Fotoğrafı kaldırmışsınız. Haritanın kime ait olmadığını bilmeden ve bedava indirip kullandıysanız cidden bunda bir problem yok fakat bazen araştırmak gerekir. Wynncraft'a şikayet etmeden önce söyleseydiniz dahan iyi olurdu. Adamlarla tartışıp konuya yönlendirdim. Lütfen haritayı kullanmayınız.

Fotoğrafı kaldırdığınız için teşekkürler.

Goksan19003

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Şuanda springu isimli biriyle konuşuyorum ve mapi çok oyunculuda kullanmayı tavsiye etmeyiz dedi link istedi attım kullanmayacağımı belirtince teşekkür etti no problem :)

Yeet

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
So, there is a language barrier between us, but you do not have permission to use the map or the resource pack. Downloading them from an unofficial source does NOT mean it's acceptable. Due to language differences you might have misinterpreted something that was said to you, but none of the official creators of WynnCraft have given you permission to use any of their content.

If you want to make an RPG, feel free to do so, but at least make your own content instead of stealing others'.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...