Silinebilir .

DDoS_Community

Her Sistemin Bir Açığı Vardır Insanın Bile ...
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eftelya Sadece sana şunu diyorum sattığın dedicated'ın işlemcisini limitlendirmek baya güzel ayak dfmkgdfmgfdm

Woodie

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Merhabalar ilk öncelikle konuyu okuduğumda şaşırdım çünkü böyle bir hadsiz insanın kaç yıllardan beri Minecraft Türkiye nin gelişmesi için elinden gelen her şeyin en iyisini yapan insanı kötülüyorsunuz

Bir kız ile konuşmayı bilmeyen insan birde sunucuma gelip aşkım nasılsın baksana *** gibi şeyler diyor maalesef ki onların ss leri yok fakat özelden yazdığının ss i var
Ekli dosyayı görüntüle 199618

Birde arkadaş kendince Craft Riseyi çökerttiğini sanıyor :( "cringe level 1000" üşenmesem video linkini bulup koyardım izleyip gülmeniz için ama fazla bir zamanım yok ne yazık ki :(

AtomCraft ı da biliyoruz zaten ben forumlara kayıt olmadan önce birçok Minecraft sunucusunda oynuyordum vede AtomCraft sahibi o sunucuları vuruyordu Asenal di sanırsam PvP sunucusu sonra BatuCloud a geçti her hangi bir sorunda olmadı daha.
Birde diğer X forumda AtomCraft ın nasıl ortağını dolandırdığına dair bütün kanıtları da var :)

Forum yetkililerinin kelimelerine ithamlarına bakılacak olursa zaten önceden de bir kuyruk acısı varmış bunu görebiliyoruz ByNeels di sanırsam umarım adını doğru yazıyorumdur kendisi muhteşem Paint yetenekleri ile sahte vergi levhası yapan bir insan:

Ben Batuhan Yenidoğan'ın yerinde olsam böyle insanlara cevap bile vermem hepsinin geçmişi birbirinden kirli halen daha konu açıyorlar yazık cidden yazık
Son cümlene karşılık yazıyorum bu cevabı, o insanların geçmişinin kirli olması kendi yaptığı şeyi doğru mu yapar?

OzanCGLR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ÇÖP-TR dediğiniz foruma paşa paşa döneceksiniz diyen Yenidoğan abim
Dönersem 7 sülalemi kaptan rezil edersin hiç sorun yok bunu al bi yere yaz bak bakalım dönecekmiyim adaletsizlik, taraf tutma olduğu sürece foruma dönmem düzelsede dönmem.
Ekli dosyayı görüntüle 199638
Zaten sana gel demedi ki Batuhan Yenidoğan sen neden açıklama yapıyorsun senle ilgili de konu biz mi fark etmedik?

batuhanacar

欺騙
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Zaten sana gel demedi ki Batuhan Yenidoğan sen neden açıklama yapıyorsun senle ilgili de konu biz mi fark etmedik?
Ortaya atmış canısı boş yapma istersen ozanım burdada boş kişiliğinle uğraşamam cevap yok sana. Allah'a şükür birşeyler yapmaya başlarken CrazyCrates kullanımı filan hepsini biliyorduk :joy:

OzanCGLR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ortaya atmış canısı boş yapma istersen ozanım burdada boş kişiliğinle uğraşamam cevap yok sana
İyiki cevap yok bana hahaahhsdh kendi yorumunda hak hukuk suç falan bahsetmişsin senin yaptıklarını da suç ve cezaları şeklinde bu foruma da atmamı ister misin canısı

zNightLastTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhabalar ilk öncelikle konuyu okuduğumda şaşırdım çünkü böyle bir hadsiz insanın kaç yıllardan beri Minecraft Türkiye nin gelişmesi için elinden gelen her şeyin en iyisini yapan insanı kötülüyorsunuz

Bir kız ile konuşmayı bilmeyen insan birde sunucuma gelip aşkım nasılsın baksana *** gibi şeyler diyor maalesef ki onların ss leri yok fakat özelden yazdığının ss i var

Birde arkadaş kendince Craft Riseyi çökerttiğini sanıyor :( "cringe level 1000" üşenmesem video linkini bulup koyardım izleyip gülmeniz için ama fazla bir zamanım yok ne yazık ki :(

AtomCraft ı da biliyoruz zaten ben forumlara kayıt olmadan önce birçok Minecraft sunucusunda oynuyordum vede AtomCraft sahibi o sunucuları vuruyordu Asenal di sanırsam PvP sunucusu sonra BatuCloud a geçti her hangi bir sorunda olmadı daha.
Birde diğer X forumda AtomCraft ın nasıl ortağını dolandırdığına dair bütün kanıtları da var :)

Forum yetkililerinin kelimelerine ithamlarına bakılacak olursa zaten önceden de bir kuyruk acısı varmış bunu görebiliyoruz ByNeels di sanırsam umarım adını doğru yazıyorumdur kendisi muhteşem Paint yetenekleri ile sahte vergi levhası yapan bir insan:

Ben Batuhan Yenidoğan'ın yerinde olsam böyle insanlara cevap bile vermem hepsinin geçmişi birbirinden kirli halen daha konu açıyorlar yazık cidden yazık
:D konu ile zerre alakam yok hatta yorum bile atmayacaktım okuyup geçecektim de ya abi sen ciddi misin :D 2 saattir aralıksız gülüyorum su an bu yorumuna.

batuhanacar

欺騙
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ekli dosyayı görüntüle 199614

Şunu da şuraya bırakayım da sevgili mikroplar, yukarıda yazmışsın bedavaya reklam veriyor insanlara diye. Kimsenin sitemde bedavaya reklamını barındırmam. Hakkına da girmem. Şükürler olsun ben başım dik bir şekilde yürüyebiliyorum. Sizin gibi içten pazarlıklı değilim, değiliz, olmadık da.

Hadi selametle eğitimsiz mikrop dostlarım. Burada kullandığınız muazzam Türkçe ile kendi seslilerinizdeki birbirinize olan ailevi küfürleriniz, saygısız konuşmalarınız hiç uyuşmuyor bu arada. İsterseniz bi ara da onları yollayayım buraya? Gamer yönetimi izin verirse :)

Veya 2020 ekim aylarında şahsıma, aileme ettiğin küfürleri Savaş? Ne dersin?
mikropu okurken küfür yemiş gibi olyrm

GHS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
EPYC den sadece bungeecord sunucusu olacağı aklıma geldi fakat GHS yi görünce GHS den alınan sunucu ile Bungeecord makinesi bile olmayacağı aklıma geldi agaaab
1623868556168.png

Kendi makinelerinize odaklanırsanız daha iyi olur. Fake hesaplarla başka firmaları kötüleyeceğinize önce kendinize çeki düzen verin. Kalite olmayınca tehdit ve hile yoluyla müşteri çekmeye çalışacak kadar kişiliksiz olmayın. Naçizane tavsiyelerimizdir size özel.

Neels

Discord: ByNeels#1212
En iyi cevaplar
21
Ruh hali

Merhaba Sayın Eftalya, ben sizin gibi aşağılar nitelikte, ön yargı ile insanları yargılamamayı seçmek yerine tarafımca tarafınıza sakin ve olabildiğince kibar bir dille cevap vereceğim.

Öncelikle klasikleşmiş bir deyim ile başlamak isterim: Nedir bu kuyruk acısı?
Abiniz yaşında ki birisi olarak bu mesaja yanıt vermeyip, gülüp geçebilirdim lakin sizin yaptığınızı diğer Forum Gamer üyelerinin örnek alıp yapmaması taraftarıyım...
Sizin beni bu mesaja/konuya dahil etmenizde ki sebep nedir açıkçası anlayamadım, sadece Allah'ın adaletinden bahsettiğim için midir bu konuya/mesaja beni dahil etmeniz?
Ayrıca unuttuysanız Forum kurallarını okumanızın tarafınızca daha iyi olabileceğini ve Forum Gamer yetkililerinin yaptırım uygulamasını engelleyebileceğini belirtmek isterim.
Yazdığınız mesajın konuyla birazcık bile alakası yok, gerçekten...
Varsa bir sorununuzun ve/veya benzeri bir şey yasal yollarla hakkınızı arayabilir, Forum desteğe iletebilir, hakkımda konu açabilirsiniz.

Forum Kuralları'ndan bir kaç kısım;

Kişisel tartışma şekline dönüşen konular, verilmesi şart olan uyarılar sebebiyle üyelerin uzun süre susturulmasına veya yasaklanmasına sebep olacaksa yetkililer tarafından kapatılabilir. Kapatılan başlıklar (yazılar) ile ilgili özel mesaj veya e-posta atılmamasını rica ederiz. Sürekli ikili tartışma yaratan kullanıcılar önce uyarılır, sonra uzaklaştırma verilir.

Kullanıcıların forumdaki yazışmalarda olabildiğince düzgün Türkçe kullanmaları önerilir. Asgari yazım kurallarına uyulması (Cümleye büyük harfle başlamak, nokta ile bitirmek vb.) gerekmektedir. Tamamı büyük harften oluşan, noktalama işaretlerine yer verilmemiş veya haddinden fazla seviyesiz bir tarzda yazılmış iletilerin zor anlaşıldığı ve anlaşılsa bile dikkate alınmadığı bilinmelidir. Bu tür hatalar içeren ileti veya başlıklar yetkililer tarafından ilgili uyarı verilerek kaldırılabilir.

Forum içi yazışmalarda kullanılacak dil ve üslup, forumun verimli bir ortam olmasıyla doğrudan ilişkilidir. Bundan ötürü iletilerde küfür, hakaret, argo ve benzeri kaba ifadeler kullanılmaması ve başka birini küçük düşürücü, tahrik edici ve kışkırtıcı söylem ve tavırlardan uzak durulması özellikle gerekmektedir. Küfür içeren, aşırı laubali, başka bir kullanıcıya saldırı amaçlı veya genel olarak çirkin kabul edilen iletiler ilgili uyarı verilerek yetkililer tarafından silinecektir. Aynı tutumu sürdürmekte ısrarlı davranan kullanıcı, forum kullanımından men edilecektir. Bununla birlikte foruma katılan kullanıcıların seçtikleri kullanıcı adlarının da küfür içeriğinde, diğer kullanıcıları taciz veya tahrik edecek özellikte olmaması gerekmektedir. Bu türdeki kullanıcı adlarına sahip olan hesaplar doğrudan yasaklanacaktır. Aynı konu kullanıcıların avatar ve imzaları için de geçerlidir.

Bu kuralları kabul etmeyen tüm üyeler forumu terkedebileceği gibi kurallara aykırı davranışlarda bulunan üyelerin sorun yaratan iletileri silinebilir veya Arşiv Bölümü'ne taşınabilir, ayrıca ihlal durumunda hesaba uyarı cezası verilebilir. Uyarı durumunda; 1 uyarı puanı, üyeyi 25 saat susturur. Susturulan üye konu açamaz ve ileti gönderemez. Buna rağmen aynı davranışları sergilemekte ısrarcı davranan üyeler forumdan uzaklaştırılır. İhlaller için gereken uyarıları, forumun yetkilileri yapar. Yetkililer, üyelerin ihlal durumlarında diğer yetkili üyeler ile fikir alış verişinde bulunabilirler; nihai karar organı Forum Yöneticisi'dir.

Okumakta ve anlamakta kolaylık çekmemeniz açısından bazı kısımları koyu olarak işaretledim, ayrıca sadece sizden değil tüm Forum Gamer üyelerinden aynı tutumu beklemekteyiz.

Sevgilerimizle
1623868787144.png

Hyphelix

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ekli dosyayı görüntüle 199642

Kendi makinelerinize odaklanırsanız daha iyi olur. Fake hesaplarla başka firmaları kötüleyeceğinize önce kendinize çeki düzen verin. Kalite olmayınca tehdit ve hile yoluyla müşteri çekmeye çalışacak kadar kişiliksiz olmayın. Naçizane tavsiyelerimizdir size özel.
Valla sahte hesap fln değil gördüğün gibi 2019 da açılmış kafana göre istediğin gibi takıl ben sadece olanları söylüyorum tek işlemcisi berbat olan bir işlemciye sahipsiniz

Sattığınız işlemci test sonuçları:
Screenshot_70.png

Diğer Ryzen işlemciler
Screenshot_71.png

bu arada sanırsam siteniz çökmüş adınıza üzüldüm umarım en yakın sürede hatayı çözersiniz :)
Screenshot_73.png

Sevgilerimle Anıl.sh :) eğer mikrotik de vb yardım gerekirse söylersiniz fixleyemezseniz tabii sitenize bir saldırıdan dolayı çökmüşse

GHS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Valla sahte hesap fln değil gördüğün gibi 2019 da açılmış kafana göre istediğin gibi takıl ben sadece olanları söylüyorum tek işlemcisi berbat olan bir işlemciye sahipsiniz

Sattığınız işlemci test sonuçları:

Diğer Ryzen işlemciler

bu arada sanırsam siteniz çökmüş adınıza üzüldüm umarım en yakın sürede hatayı çözersiniz :)
Ekli dosyayı görüntüle 199650

Sevgilerimle Anıl.sh :) eğer mikrotik de vb yardım gerekirse söylersiniz fixleyemezseniz tabii sitenize bir saldırıdan dolayı çökmüşse
IP adresinizin yasaklanmasıyla siteyi düşürdüğünüzü nasıl düşünebildiniz :) IQ düşük olunca çıkarımı da bu kadar oluyor demek ki.