Silinmiş Server

Sigorta

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
2012 ye döndüm bir anda konu tasarımı geliştirilmeli buildler yetersiz
başarılar

Simonezzz

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
çok iyi bir server yetkililer gayet iyi ilgileniyor ve indirimler sayesinde kolayca kasılabliyoruz ve serverın ram i az olduğu için o kadar geliştirme gelmiyor nedeni ise sitefen vip vb. alınmaması iyi bir bağış geldiğinde her şey değişecek :)

EmreYigitTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
2012 ye döndüm bir anda konu tasarımı geliştirilmeli buildler yetersiz
başarılar
Bence yanılıyorsun yeni açılan bir servere göre mapler yeterli , konu tasarımı iyi olmaması tek bir kişinin bunları tek başına yapmasıdır buildler 6 senelik builderlar tarafından yapılmıştır bence senin gözün görmüyor bir doktora gitmelisin.
İyi Forumlar.

Sigorta

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Bence yanılıyorsun yeni açılan bir servere göre mapler yeterli , konu tasarımı iyi olmaması tek bir kişinin bunları tek başına yapmasıdır buildler 6 senelik builderlar tarafından yapılmıştır bence senin gözün görmüyor bir doktora gitmelisin.
İyi Forumlar.
Tek başıma kendimde sunucu hazırlıyorum ve çok kaliteli oluyor 82/82 çektiğim günleri hatırlıyorum ve bunları kendi başıma yapıyordum build, konu tasarımı,pluginler
tek bir kişi bile olsa özen göstermeden sunucu açmak mantıksız. Minecraft text sitesinden felan yazı tasarlarak daha güzel konular açılabilir bence sunucuyu yapan arkadaş aceleye getirmiş yada kendini 6 yılda yeterince geliştirememiş