Şimdi neredeler?

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
1705577043968.png

@BraveHero (Enes Börekçi, geniusy)

2014 yılında foruma katılmıştır. Kendi tabiriyle "sadece meraktan" foruma kayıt olmuş ve AxiTR sunucularının reklamları yapmak için forumda kalmıştır. Eski kullanıcı adı FusionCraft 'dır. Yine bu yıl, forumda ise ilk defa forum oyunlarında hayali oyunlar tasarlayarak adeta gelecek kariyeri hakkında bize spoiler vermiştir. (Link) Bu süreçten sonra hem Metin 2 sunucuları hem de faction Minecraft sunucuları açmış, forumda benzer projeleri olan kişilere skript desteği vermiştir. Bu sayede ekosistemin geliştirilmesine büyük katkıları dokunmuştur.

2015 yılında "Oyun Gezgini" isimli şu anda sildiği bir youtube kanalı açmıştır. Ama bu yıl ayrıca ilk kez bir oyun yapmayı öğrenmek için sorular sormuştur. @eklenti isimli kullanıcıdan mobil oyun geliştirmek için Unity öğrenmek istediğini söyleyip destek istemiştir.

2016 yılında ise forumda bir oyun yapma niyetinde olduğunu belirtmiştir. ReaLife ismini vereceği bu oyun için grafiker arama çalışmalarına da forumda başlamıştır. Oyun gerçekçi grafiklere sahip olacak ve bir gerçek dünya simülasyonu olacaktır.

Yine bu yıllarda kurduğu FoxyShield stüdyo ile oyunlar geliştirmeye başlayan ve forumu kasıp kavuran kısa filmler çeken, (Bu kısa filme ben geç kaldığım için katılamamıştım.) Bununla beraber steam ve discord üzerinde hala varlığını sürdüren "Army of Geniuses" topluluğunu kurmuştur. (Link)

Bu yıllarda forumda paylaşımını yaptığı "Tap Tap Klavye Simülatör" oyunlar da forumda oldukça beğenilmiştir.

Bu süreçten sonra oyun geliştirmeye devam eden Enes, uzun süredir oyun geliştiricisi olarak hayatına devam ediyor. 2021 yılından beri Bahçeşehir Üniversitesinde eğitimine devam etmekte ve kendisini uluslararası oyun geliştirme yarışmasında göstermektedir. Kendisini ve Ashina Stüdyo'yu tebrik ederiz.

Website: Enes Börekci | Game Developer
Oyun Stüdyosu: Steam Developer: Ashina Studios

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu forumda zamanında aktiflik gösteripte adam olmamış birisi yoktur bence :cay:

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bu ne olum ben kendimi tanımıyorum bu kadar

Eline emeğine sağlık:bey:

Son düzenleme:

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
5 yıllık döngülerle açılan "eski forum üyelerini tanıyalım" içerikleri, özlenmiştin.