Singleplayer Survival Hakkında Bir Kaç Soru

Kutay_

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
* Ev nereye/hangi biyoma yapılmalı ?
* Yer üstüne mi yoksa yer altına mı yapılmalı ?
* Hangi bölümlere ayrılmalı ?
* Denize yakın mı olmalı ?

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Hepsi Senin Zevklerine Göre Hiçbir Şekilde Farketmeyen Tercihler Her Biomun Zorlukları Verdır Mesela Kar Biomundaysan Su Donar Gibi Altına Sistem Kurman Gerek Gibi
Yer Atlına Yapıyorsan Hard Kazma Tüketimi Yaparsın
Bölümlere Ayrılmalı Derken Kalsik 4-5 Bölüm Vardır TARIM - İKSİR - ENCHANT - DEPO - ANA BÖLÜM Bunları Tek Tek Bölersin Gibi İStediğin Zevke Göre
Denize Yakın Olması Yada Uzak Olması Hiç Fark Etmez
Kısacası Kafana Göre

Kutay_

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben ev yapamıyorum genelde de ondan demiştim :D Sürekli her gördüğüm madene dalmaktan oyuna konsantre olamıyorum

umut_

En iyi cevaplar
0
Ben ev yapamıyorum genelde de ondan demiştim :D Sürekli her gördüğüm madene dalmaktan oyuna konsantre olamıyorum
Bende Pek Yapmadığım İçin Madende Dururum ETHOSLAP Kanalından Alıştım Rahat Geliyor Yer Altında Yaşamak :p

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Oyuna ilk basladıgında agaclık ve nehir gibi olan bir yere yapmalısın.Sabah vaktin yetmezse ilk günler madenlerin iç kısımlarına evini kur

umut_

En iyi cevaplar
0
Oyuna ilk basladıgında agaclık ve nehir gibi olan bir yere yapmalısın.Sabah vaktin yetmezse ilk günler madenlerin iç kısımlarına evini kur
2 İnek 2 Koyun Olan Her Yer Cennettir Saçmalamayın Lütfen Yok Ağaçlık Yok Nehir Falan :(
Hardcore Seviyorsa Gtsin Karlı Biomlarda Tüm Ağaçları Kesip Lava Atıp Tek Bir Ağaçla Yetişsin Kendisi :p

Bay ZZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
-Yolda yürürken tohum toplamaya dikkat et.
-İlk gün için mağarada kal, daha sonra istediğin yere evini inşaa edersin.
-İlk gece maden yap.
-Deniz kenarına yaparsan, tarımı su kenarına yapacağın için blokların kenarına su gelirse daha hızlı büyürler.
-Deniz kenarına yaparsan, balkon gibi bir yerden balık tutma imkanın var.
-Güneş batarken uyumaya dikkat et. Maden açığın varsa gece madende mesai yaparsın :D
*Ev ile ilgili soruları cevaplamaya çalıştım.

umut_

En iyi cevaplar
0
Maden aşıgı isen yer altına ev yapmanı öneririm ama farm yapıcaksan yukarıda olsun
Yer Altındada Farm Yapabiliyorsun Fantastik Olarak Yada Yer Üstüne Farm Yapıp Yer Altından Ulaşım Sağlar

Avioteto

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Su kenarında yap et kitligi olursa tarım rahat olur

Kutay_

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
-Yolda yürürken tohum toplamaya dikkat et.
-İlk gün için mağarada kal, daha sonra istediğin yere evini inşaa edersin.
-İlk gece maden yap.
-Deniz kenarına yaparsan, tarımı su kenarına yapacağın için blokların kenarına su gelirse daha hızlı büyürler.
-Deniz kenarına yaparsan, balkon gibi bir yerden balık tutma imkanın var.
-Güneş batarken uyumaya dikkat et. Maden açığın varsa gece madende mesai yaparsın :D
*Ev ile ilgili soruları cevaplamaya çalıştım.

Maden aşıgı isen yer altına ev yapmanı öneririm ama farm yapıcaksan yukarıda olsun

Yer Altındada Farm Yapabiliyorsun Fantastik Olarak Yada Yer Üstüne Farm Yapıp Yer Altından Ulaşım Sağlar

Aslında hedefim videoda verdiğim arkadaşın yaptığı gibi bir ev yapmak ama buna nasıl başlarım bilmiyorum. Bundan daha iyi bir öneriniz varsa her türlü fikire açığım.

Ve görüldüğü üzere hala kararsızım ve ev değil sadece 1 sandığım var :(

umut_

En iyi cevaplar
0
Aslında hedefim videoda verdiğim arkadaşın yaptığı gibi bir ev yapmak ama buna nasıl başlarım bilmiyorum. Bundan daha iyi bir öneriniz varsa her türlü fikire açığım.

Ve görüldüğü üzere hala kararsızım ve ev değil sadece 1 sandığım var :(

AliEmir İ İzlerim Ama 3-5 Ayda Bir Video Çektiğinden İyice Sıktı Artık :p
Modlu Oyunda Farklı Blocklar İtemler Portallar Falan Olduğundan Normal Survival Gibi Zevk Alamazsın Tavsiyem Vanilla Oynaman :(

Kutay_

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
AliEmir İ İzlerim Ama 3-5 Ayda Bir Video Çektiğinden İyice Sıktı Artık :p
Modlu Oyunda Farklı Blocklar İtemler Portallar Falan Olduğundan Normal Survival Gibi Zevk Alamazsın Tavsiyem Vanilla Oynaman :(

O kadar çok mod yok ya bi çanta var bide more pickaxe falan.

Abrek13

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben arkadaşlarımla oynamak istiyorum ama evi uzak olduğu için bir türlü beceremiyorum lütfen yardım edin :(