Sır?

ozipozi2

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
daha yakınına git bak.

Yada sen mod yükledin uzaktanda belirsiz bise oldugunu düsünüp koydun.

abenzu(yeni)

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
hayır arkadaşlar mod falan diğil saten garip kısmı bu yaklasşınca görüntü KAYBOLUYOR!
bu arada 'bug' nedir?

abenzu(yeni)

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bu görüntüler end worlde çıkıyo arkadışıma gittiğimde ondada gördük ona 'bu ne' deyince 'hiçkimse sırrını çözememiş..' dedi.

end worldde gezinerek heryere dikkatlice bakın siz de bulabilirsiniz ben gezerken gördüm

ozipozi2

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
la get adminler konu kilit insanlari kandımaya calisio.

ozipozi2

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ulan mod yoksa elindeki o beyaz sey ne simdi söle bkm.

masterwolf

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hiçbir fikrim yok kusura bakma. :D Ama bug olabilir. Kanıtını izledim

HarbyTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bence bu bir bug 3 senedir minecraft oynuyorum buna benzer görüntülerle karşılaştım. Mesela betada oynarken bi mağara buldum.[singleplayer-tek oyunculu] içine girdim baktım dialar yan duvardan ışık geliyordu.Gidip bakıyım dedim gittiğime pişman oldum orada 5 tane redstone torch yani kiziltas mesalesi vardi. Geri döndüğümde baktım basınç plakası üstüne çıktım.Bide ne olsun alt taraf full lav dolu bu mapda deildi arkadaşlar. Betada herobrine çıkıyor %50 ihtimal var. alphada ise %79 ihtimal çıkması fakat full versionda korkmanıza grk yok. Tüm buglar kaldırıldı. Herobrine vb. şeyler hala olabilir.Notch ekledi herobrineyi. İnsanlar korktu satışlar azaldı diye kaldırmaya çalıştı fakat kaldıramadı. Herobrine oyun içinde bug olarak kalmış bir mob tam versiyonda çıkma olasılığı %1 yada %2

Okuduğunuz için teşekkürler umarım korkunuzu yenmişsinizdir.

abenzu(yeni)

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
yaa arkadaşlar bug dediğiniz oyunun yanlış gözükmesi diğilmi hiçkimse açıklamıyo bnde yorum yapamıyorum

caner1602

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeş video çekme programının linkini verebilirmisin ? :hihi:

eXtremeXTech

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence bu bir bug 3 senedir minecraft oynuyorum buna benzer görüntülerle karşılaştım. Mesela betada oynarken bi mağara buldum.[singleplayer-tek oyunculu] içine girdim baktım dialar yan duvardan ışık geliyordu.Gidip bakıyım dedim gittiğime pişman oldum orada 5 tane redstone torch yani kiziltas mesalesi vardi. Geri döndüğümde baktım basınç plakası üstüne çıktım.Bide ne olsun alt taraf full lav dolu bu mapda deildi arkadaşlar. Betada herobrine çıkıyor %50 ihtimal var. alphada ise %79 ihtimal çıkması fakat full versionda korkmanıza grk yok. Tüm buglar kaldırıldı. Herobrine vb. şeyler hala olabilir.Notch ekledi herobrineyi. İnsanlar korktu satışlar azaldı diye kaldırmaya çalıştı fakat kaldıramadı. Herobrine oyun içinde bug olarak kalmış bir mob tam versiyonda çıkma olasılığı %1 yada %2

Okuduğunuz için teşekkürler umarım korkunuzu yenmişsinizdir.

Allahım Allahım bi düşün sence notch, ve adamları o kadar coderler bir kodu kaldıramazmı :D Bide "Fakat kaldıramadı" diyosun :D Bak herobrine betada çooktaan kaldırıldı şuanda oyunda herobrinela alakalı hiçbirşey yok, o yüzde birlik ihtimalinde yok
Not: One bende anlamadım :D Belki bugdur.

abenzu(yeni)

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
videodaki sol üst köşede yükleme sitesi yazıyor ordan indirirsin.