Site Kodlamaktan Anlayanlar Lütfen Konuya.

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
...
Bana site kodlamaktan anlayan biri lazım. Sorularıma çok kaliteli bir şekilde yanıt verebilecek.

Aranızda var mı öyle birisi?
Varsa ya forumdan ya da Skype: Emrsmsk yardımcı olursa sevinirim.
Php.
...

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Tüm sorularına cevap verecek birini bulmaktansa her sorununu tek tek konu açman daha faydalı olacaktır. Çok fazla bu alanında forumlar var orada yardım eden illaha olacaktır. Forumu tanıyoruz 2-3 kod bilip kendini bir şey zannedenler konuya doluşacak büyük ihtimal sorduğun soruya google amcadan yanıt arayıp buraya yazacaklar falan hiç zaman kaybetme buralarda.

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tüm sorularına cevap verecek birini bulmaktansa her sorununu tek tek konu açman daha faydalı olacaktır. Çok fazla bu alanında forumlar var orada yardım eden illaha olacaktır. Forumu tanıyoruz 2-3 kod bilip kendini bir şey zannedenler konuya doluşacak büyük ihtimal sorduğun soruya google amcadan yanıt arayıp buraya yazacaklar falan hiç zaman kaybetme buralarda.
Öyle yapıncada. Siteyi bizemi kodlatıyorsun diyorlar..

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ben çava biliyom adam gelince patates veriyom taam mı ;-;
Siteyi insanlara kodlatacaksan açıkça haklılardır, hani öğrenmek için soruyorsan elbet biri cevap verecektir* :C

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Ne demişler " Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp "
Forumun küçük yaş kitlesine aldırış ediyorsan senin sorunun. Hem sadece FORUM olarak burası yok farklı imkanlarda var.

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben çava biliyom adam gelince patates veriyom taam mı ;-;

Siteyi insanlara kodlatacaksan açıkça haklılardır, hani öğrenmek için soruyorsan elbet biri cevap verecektir* :C
<Kaldırıldı> Bu sitede birkaç isteğim olacaktı yapmaları konusunda. Zaten kodlandı. Hazır Tema ama bayağı bir editlendi.

Son düzenleme: