Site yaptırmak istiyorum (ücretli-ücretsiz)

berkatahanli

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Referansınız varmı güvenlik amaçlı soruyorum ucuz derken fiyat ne kadar ? demonuz varmı ? cevaplarmısınız....
demom var 25 tl + %5 inidirim var sana düz 20 yaparım benle iletişime geçersen sevinirim şu an web sitei için yenisi başladım bende alanlar mumnunlar

Themis

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bendemi yaptırsam acep :alay: çok uygun :tokat:
Hayır önermem adam cngame scriptini kullanıyor gibi ama ondanda kalitesiz bir siteden sunucu bilgilerini çekiyor vip vs satın alınca senin kendin vermen lazım otomatik sistem yok craftrise ve craftweb bunun 1000 katı daha iyidir unutmayın Ucuz Etin Yahnisi Yavan Olur.

R

Reloven

Ziyaretçi
Ulan okuyup okuyup sinirleniyorum batırmayın şu işin piyasasını:
Özel php ve html site yaptıracaksan 5000 tl gözden çıkarmış olman gerek.
Wordpress kurulum tema ve düzenleme yaptıracaksan 3000 tl + 150/Ay tl gözden çıkarmış olman gerek.
Opencart Kurutum tema ve düzenleme ürün çekimleri vb. yaptıracaksan 10000 tl gözden çıkarmış olman gerek.
Profesyonel logo çizdireceksen en az 1000 ila 2000 arası gözden çıkarmış olman gerek.
Hosting domain tema script vb her şey bu fiyatlar içine dahildir ekstra bir fiyat istenmez.
Dersen ben bu kadar vermem ya hayalinden vazgeçeceksin yada gidip yıllarını verip öğreneceksin.
Ha gidersin öğrenciye 500 tl verirsin yapar ama 1. si bu sitede hata çıkar 2.si kimseye gidipte ben 500e yaptırdım diyemezsin eğer dersen kişi gidip normal bir şekilde freelance çalışan birisine fiyat sordugunda aklında 400 500 varken 10k yı duyunca kafası dönmesin diye birdaha yazdırmayın şu konuyu gidin araştırın azıcık.

Hadi Eyvallah.

berkatahanli

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bendemi yaptırsam acep :alay: çok uygun :tokat:
Kardeş yenisi çıkarıyorum otomatik vericek ama olan size olucak onu karışmam web sende siteden sunucuya panelden bağlanma olucak değişik şeyler eklencek

Hayır önermem adam cngame scriptini kullanıyor gibi ama ondanda kalitesiz bir siteden sunucu bilgilerini çekiyor vip vs satın alınca senin kendin vermen lazım otomatik sistem yok craftrise ve craftweb bunun 1000 katı daha iyidir unutmayın Ucuz Etin Yahnisi Yavan Olur.
Yenisi çıkarıyorum ayrıca adamın kararı sanane

Themis

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeş yenisi çıkarıyorum otomatik vericek ama olan size olucak onu karışmam web sende siteden sunucuya panelden bağlanma olucak değişik şeyler eklencek

Yenisi çıkarıyorum ayrıca adamın kararı sanane
Kardeşim siteyi gösterdin dandirik bir site yani 25 tl çöpe gitmesin öneri veriyorum sanane denen bir şey yok burası bir forum ortamı forum ortamında eleştiride vardır öneride eleştiri'yi kaldıramıyorsan böyle mesajlar atmayacaksın buradanda olmaz bu konu üzerinden yazma lütfen yeni konu aç ve scriptini tanıt derim konu dışına çok çıkıyorsun...

Berk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ulan okuyup okuyup sinirleniyorum batırmayın şu işin piyasasını:
Özel php ve html site yaptıracaksan 5000 tl gözden çıkarmış olman gerek.
Wordpress kurulum tema ve düzenleme yaptıracaksan 3000 tl + 150/Ay tl gözden çıkarmış olman gerek.
Opencart Kurutum tema ve düzenleme ürün çekimleri vb. yaptıracaksan 10000 tl gözden çıkarmış olman gerek.
Profesyonel logo çizdireceksen en az 1000 ila 2000 arası gözden çıkarmış olman gerek.
Hosting domain tema script vb her şey bu fiyatlar içine dahildir ekstra bir fiyat istenmez.
Dersen ben bu kadar vermem ya hayalinden vazgeçeceksin yada gidip yıllarını verip öğreneceksin.
Ha gidersin öğrenciye 500 tl verirsin yapar ama 1. si bu sitede hata çıkar 2.si kimseye gidipte ben 500e yaptırdım diyemezsin eğer dersen kişi gidip normal bir şekilde freelance çalışan birisine fiyat sordugunda aklında 400 500 varken 10k yı duyunca kafası dönmesin diye birdaha yazdırmayın şu konuyu gidin araştırın azıcık.

Hadi Eyvallah.
Bu forumda 3K lık 5K lık işler yap da ... Tamam webmaster forumlarında bulduğum kişilerle çok büyük fiyatlara çalışıyorum özel bir sistem için 1K 500TL fln bootstrapt alt yapılı güzel bir tema 500TL ama bu fiyatlar burda herkes için geçerli olamaz...
Ama wp ve opencart abartı olmuş xenforo desen neyse de ...

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
CnGame Scripti Güzel Tek Teması Sıkıntı Bir Sure Onu Kullanabilirsin V2 Cikmak Üzere Zaten Ücretsiz Veriyor Kurulumda Yardımcı Olabilir

R

Reloven

Ziyaretçi
Bu forumda 3K lık 5K lık işler yap da ... Tamam webmaster forumlarında bulduğum kişilerle çok büyük fiyatlara çalışıyorum özel bir sistem için 1K 500TL fln bootstrapt alt yapılı güzel bir tema 500TL ama bu fiyatlar burda herkes için geçerli olamaz...
Ama wp ve opencart abartı olmuş xenforo desen neyse de ...
Wp ve opencart İçinde Ürün stüdyo çekimleri filanda mevcut oyuzden öyle bir fiyat yazdım.

seopak

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arayışınız devam ediyorsa web tasarım konusunda Penta yazılım son derece iyi bir kuruluş.