Sitedeki sunucuların hali

successed

Kızıltaş Madencisi
Ruh Hali
Minecraft
Sen galiba bütün hilelerin huzuni gibi basit olduğunu sanıyorsun, eh? Hile korumasının zayıf olduğunu bilen biri zaten %500 hasar boostu açar, herkeze tek atar ve hiçbir şey yapamazsın, bu bir gerçek. Hileler killaurayla sınırlı değil.
ben de diyorum ki saldırı hızını yavaşlatarak full damage verebilirsin
Bu şekilde tek atan hile hangisiyse özelden bilgi verin bizzat deneyeceğim, test edeceğim.

turkler

Kızıltaş Madencisi
Ruh Hali
Steam
Minecraft
Bu şekilde tek atan hile hangisiyse özelden bilgi verin bizzat deneyeceğim, test edeceğim.
Kardeşim, öyle scriptler genelde ücretsiz olmuyor. V3rm'de bile en ucuz DLL enjektörleri 5 dolardan başlıyor ve sırf sen istedin diye pek o kadar para harcamayacağım.

successed

Kızıltaş Madencisi
Ruh Hali
Minecraft
Kardeşim, öyle scriptler genelde ücretsiz olmuyor. V3rm'de bile en ucuz DLL enjektörleri 5 dolardan başlıyor ve sırf sen istedin diye pek o kadar para harcamayacağım.
Sizden sadece bilgi istedim, Herhangi bir dosya istemedim. Bu yazdıklarınız bir iddadır ve bu iddayı yı sizin kanıtlarla beraber desteklemeniz gerekli, lakin ben sırf bu "1.12.2 de tek atan hack" kısmının doğruluğunu kendi gözümle görmek istediğimden dolayı bu bilgiyi istedim.

Site değilde ülkedeki sunucuların hali desen daha doğru olur adam akıllı sunucu yok diye
hypixel de minplex de lagın dibine vura vura oynuyorum

HTMLTR

Ağaç Yumruklayıcı
Nacizane kendi düşüncelerimi açıklayacak olursam açtığınız konudaki %60 lık bir bölüm doğrudur.
Fakat sürümlerin geniş oyuncu kitlelerine hitap etmesinden dolayı sabit kalmaması gayet ideal bir şey olarak görüyorum.
Örnekleyecek olursam :
Eski bilgisayarım 1.7 destekliyordu. Yani onda gayet rahattım 1.8 kasarak girebiliyordu.
Fakat bu özellikle 1.7 deki adam büyük sunuculara giriş yapabiliyor. Daha fazla kitleye laf ediyor sunucu.
Eski yönleri olarak konunuzda şu saçma hack grubunu paylaşmamışsınız.
İnsanların yaptığı sunuculara girmek yada girmemek size kalmış birşeydir arkadaşlar. Sunucusu kötü diye yatırdığı 30 Türk Lirasından veyatta 330 Türk Lirasından insanların maddi durumlarını kitlemeye gerek yok. Cümlem biraz saçma olsada anlayacağınızı düşünüyorum.
Şuanda SURVİVAL kategorisinde sağlam temellere oturan bir sunucu açmayı planlıyoruz fakat forum üyelerinin hep sabit oyunlara kapılması bize moral düşüklüğü veriyor.
Bilmiyorum nasıl değişecek ama umuyorum değişir...

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Site Yöneticisi
Ruh Hali
Steam
Minecraft
Xbox
Mysterion
PSN
Mysterion
Söylenecek çok fazla şey var fakat şu hile meselesinde bir fikir belirtmek istiyorum. Bence "hile serbest" şeklinde belirtmeleri -şu anki şartlar altında- takdirlik; bazı başarısız sunucular var ki, hileyi engelleyemedikleri gibi, sırf vip olduğu için hilecilere göz yumuyorlar. "Hile serbest" diyen bazı sunucular kendilerini belli ediyorlar ve hiç yoksa bilinçli oyuncuyu yormuyorlar.

ArifErdoganK

mc.muzcraft.com
Ruh Hali
Minecraft
ViaVersion eklentisi dışındaki tüm düşüncelerinize katılıyorum. ViaVersion hakkındaki gerekli bilgiyi size Minecraft Türk Sunucuları kategorisinde yer alan konum üzerinden verdiğimi düşünüyorum.

birçok sunucu konusunu düzensiz güncellediği için rapor edilse dahi rapor değerlendirilmeyebiliyor. Ödemiş olduğumuz hizmetin karşılığını alamıyor, duygularımızı bastıramıyoruz.