Siteden Kayıt Yapınca İsimleri Büyük Yapma Bugu

Renacr

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhabalar.Siteden Kayıt Yapmak İstiyorum Site Aktif Kayıt Olucaklar Fakat Bir Oyuncunun İsmi "herobrinee"
ise Bunu "HerObrinee" Gibi Yaparak O Kişinin Hesabına Giriş Yapabiliyorlar.Acil Desteklerinizi Bekliyorum

BerkantEserTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Buyur kardeşim ->
PHP:
https://yadi.sk/d/1JxVFfXYmdRbU
Direk plugins 'e at çalıştır sonrasını plugine bırak :D
Ayar yok vb şeyler yok :)

Renacr

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Buyur kardeşim ->
PHP:
https://yadi.sk/d/1JxVFfXYmdRbU
Direk plugins 'e at çalıştır sonrasını plugine bırak :D
Ayar yok vb şeyler yok :)
Öncelikle Cevabınız İçin Teşekkürler.isim-bug-fixed plugini plugins klasörümde ekli.Fakat Herhangi Birisi HeRoBrinee Şeklinde Üye Olursa Ve Kredi Yüklerse Tahminimce Her 2 Hesapta da Kredi Olacaktır.Ama Eğerki isim-bug-fixed siteyide Etkiliyorsa hemen siteyi açıp mysql bağlicam

BerkantEserTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hmm özür dilerim ben site için olduğunu bilmiyordum, site geliştiricinize ulaşın ?

soDank

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Cevabınız İçin Teşekkürler.isim-bug-fixed plugini plugins klasörümde ekli.Fakat Herhangi Birisi HeRoBrinee Şeklinde Üye Olursa Ve Kredi Yüklerse Tahminimce Her 2 Hesapta da Kredi Olacaktır.Ama Eğerki isim-bug-fixed siteyide Etkiliyorsa hemen siteyi açıp mysql bağlicam
Onu düzeltmek site scriptini yapan kişidedir. isim-bug-fixed onu düzeltmez.

Renacr

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Onu düzeltmek site scriptini yapan kişidedir. isim-bug-fixed onu düzeltmez.
Elimdeki tek bedava web skripti bu.Malesef Serveri Siteyi vs. Hepsini aynanda açmaktan Parayla Alamıyorum.Fakat Ginede Düzeltilebilir Bir Yönü Vardır

soDank

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Eğer site PHP kullanıyorsa isim girişlerinde isimleri strtolower() fonksiyonu içine alın. Düzeltmesi lazım ama el ile yapmanız gerekmektedir.

Renacr

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Eğer site PHP kullanıyorsa isim girişlerinde isimleri strtolower() fonksiyonu içine alın. Düzeltmesi lazım ama el ile yapmanız gerekmektedir.
Hocam Bu Konularda Çok Cahilim Fakat Anladığım Şey Sanırım uyeol.php yi değiştiricez Biraz Yardımcı Olsan Yada Skype Gibi Yerlerden Konuşsak ?

WegasTR

En iyi cevaplar
0
minecrafttr. com beleş script + domain(sub) sağlıyor. Onu tercih edebilirsin.