Siteden VIP Alma Sistemi Yardım !!

TheN4maru

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar Benim Baktığım Birkaç Serverde Site Üzerinden Telefon Numaralarını Yazarak VIP Alabiliyorlar ve Bu Direk Adminin Paypal Hesapına Veya Telefonuna Köntür Olarak Gidiyor.Bir Domainim Var Alan Adım Filan Var Tasarım Nerden Bulacağımı Bilemediğim İçin Yok.
Yani İstediklerim Şunlar
Siteden VIP Sistemi
Site Tasarımını Nerden Bulurum
Yardım Ederseniz Arkadaş Çok Memnun Olucam 2 Gündür İnternette Mobil Ödeme Sistemi Yazıyorum Çıkmıyor.
@NovaEdge @Glyphl @JusticeWhip

Son düzenleme:

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Beni niye etiketledin ._.

Glyphl

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aslında yaklaşık 1 saat sonra sunucuma bu sistemi kurucam ^-^ ama ben yapmıyorum hosting yapıyor.BuyCraft plugini diye biliyorum araştır istersen.@™Å┬ÄßÉ┌ķ™

Enderiatus

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aslında yaklaşık 1 saat sonra sunucuma bu sistemi kurucam ^-^ ama ben yapmıyorum hosting yapıyor.BuyCraft plugini diye biliyorum araştır istersen.@™Å┬ÄßÉ┌ķ™
Ataberk abi Redeem sistemi ile yapıyor diye biliyorum.Fakat bu sistem SonOyuncu,SonTurk gibi sitelerde kullanılıyor.Kimisi BuyCraft kullanırken kimisi (Php bilgisi olanlar) Websend ile kodluyorlar ve site içine ekliyorlar.Öyle kolay bir şey değil Websend fakat Buycraft bir hayli kolay.Enjin var onuda deniyebilirsin.Websend ile başkasına kodlatırsan fiyatı biraz tuzlu olur baştan söyliyeyim.Onur9298 ve ya Ataberk abi biliyor olabilir.

emrah4434

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kodlama bilginiz varsa php gibi permissionex gibi pluginlerle mysql baglayıp sitenizden onu değiştirme kodu gönderebilirsiniz.
Ama kodlama bilginiz yoksa buycraft enjin gibi hazır yöntemler ile onların verdiği pluginlerle vip satışı yapabilirsiniz.

Glyphl

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ataberk abi Redeem sistemi ile yapıyor diye biliyorum.Fakat bu sistem SonOyuncu,SonTurk gibi sitelerde kullanılıyor.Kimisi BuyCraft kullanırken kimisi (Php bilgisi olanlar) Websend ile kodluyorlar ve site içine ekliyorlar.Öyle kolay bir şey değil Websend fakat Buycraft bir hayli kolay.Enjin var onuda deniyebilirsin.Websend ile başkasına kodlatırsan fiyatı biraz tuzlu olur baştan söyliyeyim.Onur9298 ve ya Ataberk abi biliyor olabilir.
Valla bana Erkan abi yapıyor bilemem :D

Glyphl

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ataberk var

UnioDex

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Parasıyla yapıyorum bende daha önce 2-3 kişiye yaptım referans falan istiyorsan verebilirim. Tasarım yapmıyorum bende fiyatını konuşuruz skype: yigitq ekle. Demo olarak www.uniocraft.com gir