SİZCE HANGİSİ TUTAR

SİZCE HANGİSİ İYİ OLUR ?

• FACTİON

Kullanılan: 2 11.8%
  • OP FACTİON

Kullanılan: 2 11.8%
  • SKYBLOCK

Kullanılan: 13 76.5%

• Kullanılan toplam oy
    17

KosovAli27

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yaza server açmak istiyorumda birkaç tür arasında kaldım sizce ne açmalıyım bunları serverin tutması ve serverın gelirini karşılaması bakımından değerlendirirmisiz ? Başka önerileriniz varsada yoruma yazarmısınız.

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
*Sunucunun tutması ile sunucunun türünün ile hiçbir alakası olmaması

KosovAli27

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sen açarsan gelmeyebilir. Çünkü çoğu kişi sunucu açmayı google'a "Pirison 1.8 plugin paketi" yazıp indirmek sanıyor.
merak etme ben öyle açmam kendi emeğimle teker teker uğraşır yaparım beni "HERŞEYİ İNTERNETTEN HAZIR ALIP SERVER AÇTIM" diyenlerle karıştırma

TheAuctus

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Oy kısmında da görüldüğü gibi Skyblock diğerlerine göre sunucu parasını daha rahat karşılar, hatta sana da bir miktar para kalabilir.

McLorens

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Skyblock açmayı düşünürsen vip yerine spawner gibi önemli eşyaları parayla satman, yokbilmemne vip yok bilmemne+++ vip satarak kolaya kaçmaman bence yararına olur. Hele vip sınıfına saçma saçma kalın, renkli ve altı çizili yazı şeysi falan veriyorlar ya uyuz oluyorum :D

Smony

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Skyblock hocam. @McLorens Kardeşimin Söylediği gibi Vip Satışları Yerine Para ile İtem Satabilirsin. Spawner Gibi Kazma gibi.

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ankette yok ama hub aç.
Çok alternatif olması oyuncuları sıkılmamasını sağlar.

AhmetCanSARAC

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Skyblock bu aralar en mantıklısı keşke biraz skyblock açılsada şu lapisli fekşınlar bi bitse yeter be arkadaş günde 3 server kapansa fekşınlı 10 tane açılıyor ya.