Sizce Hangisi?

MarioLemina

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhabalar İsmini Vermeyeceğim bir host şirketinden server almıştım ilk serverimdi fakat çok fazla lag olduğu için başka hosta geçmeyi düşünüyorum govizyon ve keyubu hakkında çok iyi şeyler duydum fakat yine lag sorunu yaşamaktan korkuyorum bu hostlarla alaklı deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Quanto

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Keyubu ve Batihost tarzı hostingler, köklü ve en azından daha yüksek kalite hostinglerdir. Herhangi bakım, istasyon sorunu olmadığı müddetçe, lag olmadan standart - eklentili oyunlarınıza devam edebilir, rahatlıkla sunucu açabilirsiniz.​

BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Efendim belli başlıklı hostlar zaten tanındık ve iyidir. Açıkçası lag olayı hostlar evet yine etken fakat daha çok plugin (eklentiler) yaratır ve tabii ki sunucu ram olayında eğer ki yüksek bir ram isteyecek pluginleri (eklentileri) 1 - 2 GB RAM'a verirseniz lag olma olasılığı artar eğer ki gereksiz eklentiler varsa çıkartıp deneyiniz. belki hostunuzda sıkıntı yoktur.

NacssHost

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Merhabalar,

Efsanevi bir bayram kampanyası düzenlerken sizlere de hizmetimizi denemenizi öneririz, her hangi bir sorunda ilgili destek ekiplerimiz ellerinden gelen her şeyi yapacaklardır. Gerekirse ücretsiz sunucu donanımını bile yükseltebiliyoruz. Eğer aklınıza yatarsa iletişim kısmında bulunan numara ile whatsapp üzerinden veya discord sunucumuz üzerinden firma yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

discord.nacsshost.com

Saygılarımızla,
NacssHost.com | Yönetim Ekibi

celikbilisimtr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar dostum;
Şuanda bulunan kampayamız ilgini çekebilir! Maddi olarak en uygun fiyat/performansı sunuyoruz sizlere. Şuanda Çelik Bilişim Hizmetleri tüm piyasalarda ₺75'lik AMD Epyc 7302p işlemcili sunucumuz şuanda ₺35'den sizlere sunmaktayız! Yararlanmak istiyor isen iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

İşlemcilerimiz piyasadaki en iyi işlemcilerdendir

↝ Discord: discord/69zTXRbDuQ
↝ İnstagram: @celikbilisimtr
↝ Facebook: @celikbilisimtr
↝ Twitter: @celikbilisimtr
↝ Eposta: [email protected]
↝ WhatsApp: +90 539 448 06 77