Sizce hangisini tercih etmeliyim?

NexFiobrum

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Uzun zamandır minecraft oynayan ve insanlarla takılmayı seven biriyim sizce bir sunucuda yetkili mi olmalıyım yoksa faction skyblock tarzı bir oyunda herhangi bir sunucuda iyi bir ekip kurup oynamalımıyız?
Ekip derseniz buraya yazın dc adreslerinizi konuşalım.Ekip için yaş 15-14 arası olursa iyi olur

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Yıllarca çeşitli sunucularda adminlik yaptım fakat şu an o sunucuların adlarını hatırlamakta bile zorlanıyorum, yani bu yetkili olmayı olayı gelip geçici. Sunucu kurma konusunda genelde tek başıma çalışıyorum; el elden üstündür fakat bir işin sağlam olmasını istiyorsam onu sadece benim yapmam gerektiğine inanırım, bu sebeple sunucu kurarken ekip kurmayla uğraşmam. Yeteri kadar tecrübeli olduğunuzu düşünüyorsanız, sunucunuza kimseyi ortak etmeyin/yüksek yetki ile almayın derim.

Ek olarak sunucuda yetkili olmak veya sunucu kurmak yerine şu tür hoş şeylerle ilgilenebilirsiniz. https://forum.gamer.com.tr/forum/minecraft-mühendisleri.76/

NexFiobrum

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yıllarca çeşitli sunucularda adminlik yaptım fakat şu an o sunucuların adlarını hatırlamakta bile zorlanıyorum, yani bu yetkili olmayı olayı gelip geçici. Sunucu kurma konusunda genelde tek başıma çalışıyorum; el elden üstündür fakat bir işin sağlam olmasını istiyorsam onu sadece benim yapmam gerektiğine inanırım, bu sebeple sunucu kurarken ekip kurmayla uğraşmam. Yeteri kadar tecrübeli olduğunuzu düşünüyorsanız, sunucunuza kimseyi ortak etmeyin/yüksek yetki ile almayın derim.

Ek olarak sunucuda yetkili olmak veya sunucu kurmak yerine şu tür hoş şeylerle ilgilenebilirsiniz. https://forum.gamer.com.tr/forum/minecraft-mühendisleri.76/
Beni yanlış anladınız ben ekip derken herhangi bir sunucuda oyun oynamak için demek istemiştim zaten bunun dışında haklısın gelip geçici çoğu üstelik piyasa da pekte iyi bir sunucu bulunmamakta. Ekip kurma işine gelirsek yeterli bir arkadaş çevrem olmaması ve daha önceki ekip kurma girişimlerimin de boş çıkması sonucu arkamda beni tanıtabilecek birileri olmadan o ekibi kurabilecek biri olmadığımı fark ettim.

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Sunucuda oynamak için ekip kurmak iyi bir fikir olabilir fakat item aldın item verdim olayı yapacak birileri olursa oyundan zevk almak mümkün olmaz, sınıftaki arkadaşlardan oluşan bir ekip olabilir. Haricinde Klanlar kısmında konu açabilir ya da oradaki ekiplere katılabilirsiniz.

NexFiobrum

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuda oynamak için ekip kurmak iyi bir fikir olabilir fakat item aldın item verdim olayı yapacak birileri olursa oyundan zevk almak mümkün olmaz, sınıftaki arkadaşlardan oluşan bir ekip olabilir. Haricinde Klanlar kısmında konu açabilir ya da oradaki ekiplere katılabilirsiniz.
Aktif olunsa o kısımda elbette kurardım açmak daha önceki hesaplarımdan denemem sonucu başarısız olduğumu fark ettim. Böyle bir ekipte yer almak isteyen olursa bana mesaj atması yeterli olur konuşuruz.

Xtecx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
birçok kişi bu konuda yorum yapmış bende kendi yorumumu yapıyım.
Bence önemli olan içte olan istektir yani sen skyblock ,faction veya herhangi bir mini games veya oyunda bir ekip veya solo oynamaktan hoşnut oluyorsan bence böyle devam et derim. Ama Eğer şöyle diyorsan ben bir server kurarken eğleniyorum ve bu işi gerçekten istiyorum diyorsan ozaman benim şahsi düşüncen bu işe devam et ve kendini geliştir bir ekip kur ve ilerle sonunda hem sevdiği işi yapan hemde para kazanan bir insan olursun günümüzde gerçekten böyle insanlara ihtiyaç duyuluyor.