Sizce nasıl bi sunucu acmalıyım ?

Scrappers

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ne tür olması gerek factıon skyblock survıval sızce hangısı kafam karıstı.

TReaperTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Neyde iyiysen o konuda aç. Aklında fikir yoksa hiç açma. Klasik sunuculardan tonla var zaten.

Scrappers

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
farklı olması lazım işte :D ama nasıl bı farklılık onu arıyorm

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ramazan için sohbet sunucusu aç bi bar inşa et etrafında konuşurken zıplicağımız parkurlar oturup konuşabileceğimiz masalar olsun iftarı beklerken sohbet edelim. Hatta barı boş dünyaya yap ve elytrayla falanda uçalım yanlız değilim eminim minecraftta yazışırken sağda solda bişeylerle uğraşmaktan zevk alıyorum

CraxyTR

mc.silencenw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ne tür olması gerek factıon skyblock survıval sızce hangısı kafam karıstı.
Hangisinde iyisen onu aç ama yeni bir tarz istiyosan Survival aça bilirsin. şu an sanalda bir sürü Faction ve SkyBlock sunucusu var ama kaliteli Survival sunucuları çok az.

Scrappers

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
AgentSniperPro sorun surda kardesım bızım oyuncular 1.8 hastası survival bence 1 12 ve üzeri oynaması gerek suan herkes 1 8 acıyor

bı ara acmıstı fazla kısı gelmemıstı o yuzden 1 8 de karar kıldım yenı skrıptler falan bulmamız yada yapmaız gerekıcek

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ramazan için sohbet sunucusu aç bi bar inşa et etrafında konuşurken zıplicağımız parkurlar oturup konuşabileceğimiz masalar olsun iftarı beklerken sohbet edelim. Hatta barı boş dünyaya yap ve elytrayla falanda uçalım yanlız değilim eminim minecraftta yazışırken sağda solda bişeylerle uğraşmaktan zevk alıyorum

en mantikli fikir bu bence ._. normal sunucularda kimse konusmuyo