Size bir dolandırıcıyı tanıtacağım...

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar, yakın bir zamanda bir kişiden (Evren Karşıt adlı şahıstan) grafik tasarımı ve site için küçük bir şey alacaktım. Ininalden vs. hesaplama işleri ve para aktarma işlemleri bitince bana "Ben biraz yoğunum bu akşam çözeriz." dedi ve beni başından saldı. Bir şey demedim çünkü emek veriyor diye düşünüp zaman verdim. Bana cevap vermeyeli neredeyse 1 hafta oluyor. Her gün neredeyse mesaj attım fakat bakmamayı tercih etti. Küçük bir para kaybettim önemli değil benim için fakat kendisini bilin ki ondan uzak durun diye buraya konu açma gereğinde duydum :)

Facebook profili: https://www.facebook.com/tanevren2424

Sanırsam birçok kişiyi bu yolla dolandırdı. Benim dikkatsizliğim de var araştırmıştım fakat sonuç bulamadım.

Fotoğraflar;
tasarim-kanit-2.png
tasarim-kanit-3.png
tasarim-kanit-1.png

tasar.png

Son düzenleme:

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
herkes elinden geçmiştir bu şeref dolu arkadaşın , geçmiş olsun.

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
herkes elinden geçmiştir bu şeref dolu arkadaşın , geçmiş olsun.

Sonradan öğrendim :D Bir kaç zamandır o kişiliksiz herife söz verip dönüyordum çünkü acil işlerim çıkıyordu ayıp olmasın diye dolandırıldık, .ok garip bir dünya bura :D Neyse sorun yok artık ayıp etsem de sanal ortamda acımayacağım :D

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Sonradan öğrendim :D Bir kaç zamandır o kişiliksiz herife söz verip dönüyordum çünkü acil işlerim çıkıyordu ayıp olmasın diye dolandırıldık, .ok garip bir dünya bura :D Neyse sorun yok artık ayıp etsem de sanal ortamda acımayacağım :D
Acıma yetime döner koyar g.... bilir misin bu sözü ?

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
paypalda payback (verdiği parayı geri alma) özelliği var belki ininaldada vardır araştır derim.