Sizlerde Arıyormusunuz?

ysvs06

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yazık olmuş, 50 tane kalitesiz oyuncun olucağına 10 tane kaliteli oyuncun olsun.
Bu arada bu durumun sorumlusu oyuncu kitlesi felan değil, sunucu kurucuları.
Eskiden sunucular eğlence için kurulurdu, şimdi çoluk çocuğun parasına göz dikmek için kuruluyor. Çocukları kandırmak içinde survival başlığı altında survivalde olmaması gereken herşeyi yüklüyorlar.

Market, Spawner Kırma, /kit, /chest, /back gibi şeyler

Kaliteli sunucu kuracaksan oyuncu sayısını endişe etmeyeceksin. Bizimkiler kaliteli sunucu görmeyi bünyesi kaldırmıyor.

afesraca

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tepkiler yüzünden, proje iptal edildi.
Fakat minecraft türkiye olarak nereye gittiğimiz
hayra alamet değil.
kime göre neye göre belki şu andaki hali hoşumuza gidiyo. Belki lapis istiyoruz. Zaten 2 3 insanın verdiği tepki yüzünden iptal ediyosanız o bir projde değildir

swaliebravemc

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
kime göre neye göre belki şu andaki hali hoşumuza gidiyo. Belki lapis istiyoruz. Zaten 2 3 insanın verdiği tepki yüzünden iptal ediyosanız o bir projde değildir
2-3 kişi değil.
Minecraft türkiye olarak survival çok kötü yerlere gidiyor. ve biz buna azda olsa ayak uydurmaya karar verdik.

ExS

“Alıştım artık” cümlesi çok umutsuz değil mi ya?
En iyi cevaplar
0
Geçmiş olsun, tamamlanmadan biten bir proje.

swaliebravemc

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yazık olmuş, 50 tane kalitesiz oyuncun olucağına 10 tane kaliteli oyuncun olsun.
Bu arada bu durumun sorumlusu oyuncu kitlesi felan değil, sunucu kurucuları.
Eskiden sunucular eğlence için kurulurdu, şimdi çoluk çocuğun parasına göz dikmek için kuruluyor. Çocukları kandırmak içinde survival başlığı altında survivalde olmaması gereken herşeyi yüklüyorlar.

Market, Spawner Kırma, /kit, /chest, /back gibi şeyler

Kaliteli sunucu kuracaksan oyuncu sayısını endişe etmeyeceksin. Bizimkiler kaliteli sunucu görmeyi bünyesi kaldırmıyor.
Bunu çok fazla düşündük.
1 kaliteli oyuncu, 10 kalitesiz oyuncuya eşit.
Eğer, büyüyüp güzel bir online yakalarsak, 2 farklı survival modlarımız olacak. 1.si eskilere dayalı saçma sapan survivali survivaldan çıkaran şeyler olmayan sunucu.

diğeri ise günümüzdeki minecraft türkiyenin survivaline ayak uydurulmuş survival.

gelişirsek, zaten gelişeceğiz çok fazla tecrübemiz var.

EskiTarzSurvival + YeniNesilSurvival
EskiTarzFaction + YeniNesilFaction
olarak ileride, 4 adet oyun kurmayı planlıyoruz.

Geçmiş olsun, tamamlanmadan biten bir proje.
Vazgeçilen.. bir proje
ileride ayrı sunucular açıp bu tarz survivalı isteyenleri doyuracağız :)

ExS

En iyi cevaplar
0
Eski tarz derken her şeyin OP olanından mı bahsediyoruz yoksa :(

swaliebravemc

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Eski tarz derken her şeyin OP olanından mı bahsediyoruz yoksa :(
Eskileri çok unutmuşsun galiba :)
Eskilerde survivalı survivaldan çıkaran şeyler yoktu..

zorlayıcıydı, zor olup kitlesi genç insanları olup, kaliteli oyuncularla doluydu.

Ülkemizde bunu yapan hiç kimse yok.
Biz bunu başaracağız.

ExS

En iyi cevaplar
0
Eskileri çok unutmuşsun galiba :)
Eskilerde survivalı survivaldan çıkaran şeyler yoktu..

zorlayıcıydı, zor olup kitlesi genç insanları olup, kaliteli oyuncularla doluydu.

Ülkemizde bunu yapan hiç kimse yok.
Biz bunu başaracağız.
Ben yanlış yazdım o kısım "yeni tarz" olacaktı. Eski survival sunucularını unuturmuyum be. Kasa falan gibi saçmalıklar yoktu ne eğlenirdik :D

swaliebravemc

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben yanlış yazdım o kısım "yeni tarz" olacaktı. Eski survival sunucularını unuturmuyum be. Kasa falan gibi saçmalıklar yoktu ne eğlenirdik :D
Çok doğru, ya başkası bu özlemi bitirecek.
yada biz bitireceğiz :) artık yeter yenilikçilerse buraya kadar.. faction zannettiler oyunu. yakında op survivalda çıkar..

afesraca

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
2-3 kişi değil.
Minecraft türkiye olarak survival çok kötü yerlere gidiyor. ve biz buna azda olsa ayak uydurmaya karar verdik.
2 3 kişi. proje açıyorum arkadaşlar diye proje açarsan böyle olur. Bir alt yapı bir takım ve bir düşünce olmalı. Eski survivaldan sıkıldık kötü yerlere gidiyoruz diye sunucu açıcaksın sonra tutmadığı için kötü yerlere gidiyor. Düzgün sunucu aç da girelim. Ve oyuncu olmazsa bu yine senin suçun. Reklamda iyi sunucular için olmazsa olmazıdır. iyi reklam yapmazsan oyuncu gelmez. Ve sen sunucuyu oyuncular için açıyorsan lapis koy 1000 servet olsun. Sunucuyu kendin için açman lazım. Eğer kendin için açarsan gerisi gelir. Kendi fikir düşünce ve tarzını barındrmalı. Eskiye dönmek diye bir şey söz konusu olmamalı. her şey gelişiyor ve sen eskiye giderek mi düzeltmeye çalışıyorsun. o zaman ampul yerine mum telefon yerine duman kullan.

ysvs06

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Evet 2 3 kişinin lafına bakılmaması gerekir. İnsanların çoğunluğu bir fikir hakkında "yapamazsın", "olmaz" gibi olumsuz yorumlar yaparlar. Çünkü kendileri yapamıyorsa sizin de yapamayacağınızı düşünürler. Bu kendilerini daha üstün görmelerinden dolayı gelişen bir davranış.

Evet sunucular gidebildiği kadar kötüye gitmiş, survival sunucu listesinde bir tane survival yok. Oyunun vanilla hali şimdiki sunuculardan çok daha iyi.

Bu durumun sorumluları eğlenceyi değil daha fazla oyuncu çekmeyi amaçlayan sunucu anlayışı. Oyuncuların davranışı tıpkı şu durum gibi, Çocuklara sorun, hamburgermi dönermi? Portakal suyumu, kolamı? Çocukların cevabını tahmin etmişsinizdir, oysa döner, portakal daha pahalı ve daha kaliteli. Alışmışlar şekere, farklı bir tat alamıyorlar.
İşte kaliteli sunucu kurmakta buna benziyor, böyle haksız bir rekabet var. Oyuncularda şimdiki durumdan sıkılmışlarda farkında değiller, oyunun içeriğinin %20 lik kısmını oynayıp son seviyeye gelişiyorlar, tabii ki sıkılırlar.
Eskiden sunucular açılırdı, başlarda oyuncu az olur yavaş yavaş yükselirdi. Ama şimdi nasıl? Birsürü oyuncu açıldığı gün doluşur sonra yavaş yavaş düşer. Niye? Çünkü oyuncuların hepsi sıkılmış, farklılık arıyorlar, tabikide bulamıyorlar çünkü hepsi aynı.

Senin çok daha fazla reklama ihtiyacın var ve reklamda neden senin sunucunda oynanması gerektiğini net bir şekilde anlatman lazım.

Sana bir fikir: Oyuncular öldüğünde parasının 1/4 ü azalsın. Öldürene de 1/8 i gelsin. Böylece hayatta kalmanın ve PvP nin bir anlamı olur.
Ama ben yinede oyunda hiç para sisteminin olmamasından yanayım.