[SK] İstek Çocuk Pet

KirazTR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba ben küçük bir bebek zombi peti istiyorum. Shifte basıp koşan, savaşta yardım eden, sahibinin etrafında dolaşan küçük tatlı bir pet olsun istiyorum. Yalnız skinli olacak (zombi skininde değil) ve bu peti çağıran kişinin skini olacak.
Örnek: Bu Resimdeki Gibi
Şimdiden Teşekkürler...

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aslında süper bir fikir :D Ama benim yapabilmem aşırı zor ( skript işine yeni yeni alışıyorum ). Bu fikrini destekliyorum. ( citizens ile yapılma ihtimali bel ki vardır ama java codları ile oynanması lazım :D )

SonTurkk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bencede süper olur, yapılırsa bunun için özel sunucular açılabilir (yeniden döndüm foruma :D )

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Savaşta sana yardım eden. Tecrübe toplayarak level atlayan. Adminin verdiği özel bir kağıt ile çağrılığ kağıda geri konabilen. İçerisinde zombi baby dahil (guardian hariç) tüm mobların bulunduğu (istediğini yasaklayabilirsin.) Bug olmayan (Adminlerin kullanım hataları hariç) kendi yapımım olan bir plugin var. Özele gelirsen konuşabiliriz :)

KirazTR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Savaşta sana yardım eden. Tecrübe toplayarak level atlayan. Adminin verdiği özel bir kağıt ile çağrılığ kağıda geri konabilen. İçerisinde zombi baby dahil (guardian hariç) tüm mobların bulunduğu (istediğini yasaklayabilirsin.) Bug olmayan (Adminlerin kullanım hataları hariç) kendi yapımım olan bir plugin var. Özele gelirsen konuşabiliriz :)
O pluginde bana yardımcı olabilir ama zombi bebek değil zombi bebek şeklinde çağırıcısının şekiline giren zombi bebek kalıbında bir canlı.Ve ayrıca diğer moblara gerek yok.

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
O pluginde bana yardımcı olabilir ama zombi bebek değil zombi bebek şeklinde çağırıcısının şekiline giren zombi bebek kalıbında bir canlı.Ve ayrıca diğer moblara gerek yok.
Zombi bebeğin skin'i ni değiştiremezsiniz.

Blueyescat

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bari Minecraft da olmayan şeyi istemeyin skriptle..

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayır bu mümkündür örnek bir resim atmıştım o resimi çektiğim videoyu atacağım.
Bu video olduğundan adamlar direkt texture pack ile yapmışlar.
yani dünyadaki tüm bebek zombiler bu texture pack ile o adamın texturesine giriyor.

KirazTR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bari Minecraft da olmayan şeyi istemeyin skriptle..
Az önce gönderdiğim videoyu izlerseniz bunun mümkün olduğunu ve Minecraftta Olabildiğini görürsünüz.

Bu video olduğundan adamlar direkt texture pack ile yapmışlar.
yani dünyadaki tüm bebek zombiler bu texture pack ile o adamın texturesine giriyor.
O halde şunu açıklayınız bir texturepackda bir mobun skini değişebiliyor ama videoda aynı anda baya bi kişinin kalıbı bebek zombi olarak değişmiş.

Blueyescat

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bende film izledim ama nedense Minecraft da bulamadım. o bir animasyon gerçek değil :) Texturepack falan kullanılmıştır muhtemelen.
Proglamla yapıyorlar onları gerçek Minecraft da uğraşmazlar.

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Az önce gönderdiğim videoyu izlerseniz bunun mümkün olduğunu ve Minecraftta Olabildiğini görürsünüz.

O halde şunu açıklayınız bir texturepackda bir mobun skini değişebiliyor ama videoda aynı anda baya bi kişinin kalıbı bebek zombi olarak değişmiş.
Random texture diye bir olay var. bir mobun texturesini (örn: inek) cow_1 ve cow_2 şeklinde farklı kaydedersin. 1. siyah bir inek, 2. beyaz bir inek. yeni doğan inekler %50 şansla beyaz %50 şansla beyaz olur. Ama hangisinin beyaz, hangisinin siyah olacağını tespit edemezsin yada değiştiremezsin. 1.7 yada 1.8 de gelen bir özellik bu.

KirazTR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Random texture diye bir olay var. bir mobun texturesini (örn: inek) cow_1 ve cow_2 şeklinde farklı kaydedersin. 1. siyah bir inek, 2. beyaz bir inek. yeni doğan inekler %50 şansla beyaz %50 şansla beyaz olur. Ama hangisinin beyaz, hangisinin siyah olacağını tespit edemezsin yada değiştiremezsin. 1.7 yada 1.8 de gelen bir özellik bu.
Evet dediğim gibi demekki bu olay 1.7 ya da 1.8 sürümlerinde gerçekleşebiliyormuş.Ben de bunun skript halini istiyorum.

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet dediğim gibi demekki bu olay 1.7 ya da 1.8 sürümlerinde gerçekleşebiliyormuş.Ben de bunun skript halini istiyorum.
İşte imkansız bir şey bu. Skript ile yapılmaz.
Videodaki görüntü oyunu gibi bir şey. Aslında gerçek skinleri zombi bebeğe uyarlamıyorlar.

Blueyescat

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tamam bir skript yapıcam şimdi zombi çağırıp sonra oyuncunun skinini indirip texturepacka koyup sonra bu texturepackı oyuncunun .minecraftına atıcak serverde yüzlerce texturepack aynı anda olacak her şey karışacak (!)