1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.

[SK İSTEK] HATA

Konusu 'Skript İstekleri' forumundadır ve KepoKepox tarafından 13 Kasım 2017 başlatılmıştır.

1. KepoKepox Taş Madencisi

Minecraft:
    KepoFB
    Reklam
    Arkadaşlar elimde başka arkadaşlarımızdan da topadığım bir skript var.
    Soygun skripti,ancak bir hata ile karşılaşıyorum her şey tam bekleme süresi,para gelmesi vb. birçok şey tamam ama
    ölünce para geliyo onu nasıl yapıcağımızı öğretir veya direk yaparsanız mutlu olurum. Şimdiden Teşekkürler :)

2. xXxcCcEC play.MinerNetwork.org MinerNetwork.batihost.com Sponsor

Minecraft:
    KingAdmin_YT
    Ölen kişiye para gelmesini istiyorsan;
    Kod:
    on death:
        victim is player
        add 100 to victim's balance

delete_clem bunu beğendi.
  3. KepoKepox Taş Madencisi

Minecraft:
    KepoFB
    Durumu yanlış anlamışsın sanırım.Soygun'da adam soygun yap a basıyor sonra ölüyor soygun devam ediyor para da geliyor.

4. xXxcCcEC play.MinerNetwork.org MinerNetwork.batihost.com Sponsor

Minecraft:
    KingAdmin_YT
    Ben skript konusunda yardımcı oluyorum. RPG gibi sunucuların sistemlerin biraz fazla bilgim yok. Dediğin "ölünce para geliyo" skripti yazdım. Ve de son dediğini anlamadım. Açıkça anlatır mısın?

5. KepoKepox Taş Madencisi

Minecraft:
    KepoFB
    Hayır ölünce para geliyor işte ama para gelmesin yani şu bi skript var elimde adam soygun yaparken bekliyor paranın gelmesini sonra onu birisi öldürdüğü zaman soygun iptal olmuyor para ona aktarılıyor benim istedğim ölünce iptal olsun para da gelmesin.

Sayfayı Paylaş