[SK] İstekleriniz (Yeniyim Ama Kendimi Deniyecegim Ufak bise olsa bile Sorun Yapmaya calısıyım)

Sylluxx

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İstekleriniz Nedir Arkadaslar Cok İyi Deilim Yalnız Gelismek istiyorum bekliyorum ...

mineciKıraft

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ya şimdi pvp serverdeyiz diyelim adam öldürdükçe bana puan gelcek onun pluginini biliyorsan söyleyeiblirmisn ?

BattleDragon14

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bak şimdi, /verbabana yazınca 5 farklı özel kılıç verecek. Bi'tanesine sağ tıklayınca yukarı zıplatacak TNT patlama sesi gelecek. Diğerlerini kendin düşün. Kolay gelsin ^^
Zor kısım; Skin'i olanların gözü maviyse ölümsüz olacak. /opver diyince Oyununu çok değişik bir şekilde çökertecek.

Sylluxx

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bak şimdi, /verbabana yazınca 5 farklı özel kılıç verecek. Bi'tanesine sağ tıklayınca yukarı zıplatacak TNT patlama sesi gelecek. Diğerlerini kendin düşün. Kolay gelsin ^^
Zor kısım; Skin'i olanların gözü maviyse ölümsüz olacak. /opver diyince Oyununu çok değişik bir şekilde çökertecek.
Kod:
command /verbana:
    permission: mira.nw
    permission message: &7Mira&cNW &a>> &6Bu Komudu Kullanmak İcin Gerekli Yetkiye Sahip Deilsin
    trigger:
        execute console command "/give %player% 276 1 name:&7Mira&cNW"

on rightclick with a diamond sword:   
    if display name of player's tool contains "&7Mira&cNW":
        if {yukaricooldown.%player%} is not set:
            set {yukaricooldown.%player%} to 0
            push player upwards at speed 1.5
            send "&7&lMira&c&lNW &a>> &eYukarı Fırlatma Ozelligin 3 Saniye Sonra Tekrar Aktif"
            wait 3 seconds
            delete {yukaricooldown.%player%}
            send "&7&lMira&c&lNW &a>> &6Yukarı Fırlatman Tekrar Aktif..." to player

buyur o kılıclara Zamanım yoktu kusura bakam 1 tanesini yaptım opver i de gereksiz buldum iyi forumlar...

Kitlere Süpriz Kutu Ekleme Skript.
https://forum.gamer.com.tr/konu/pay...al-essentials-gerektirir.327889/#post-1860959
Buyur burda Bir Arkadasımız Bahsetmis Ayriyetten İstersen Yapabilirim

mineciKıraft

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kod:
command /verbana:
    permission: mira.nw
    permission message: &7Mira&cNW &a>> &6Bu Komudu Kullanmak İcin Gerekli Yetkiye Sahip Deilsin
    trigger:
        execute console command "/give %player% 276 1 name:&7Mira&cNW"

on rightclick with a diamond sword:  
    if display name of player's tool contains "&7Mira&cNW":
        if {yukaricooldown.%player%} is not set:
            set {yukaricooldown.%player%} to 0
            push player upwards at speed 1.5
            send "&7&lMira&c&lNW &a>> &eYukarı Fırlatma Ozelligin 3 Saniye Sonra Tekrar Aktif"
            wait 3 seconds
            delete {yukaricooldown.%player%}
            send "&7&lMira&c&lNW &a>> &6Yukarı Fırlatman Tekrar Aktif..." to player

buyur o kılıclara Zamanım yoktu kusura bakam 1 tanesini yaptım opver i de gereksiz buldum iyi forumlar...

https://forum.gamer.com.tr/konu/pay...al-essentials-gerektirir.327889/#post-1860959
Buyur burda Bir Arkadasımız Bahsetmis Ayriyetten İstersen Yapabilirim
benim ilk basta deiğimi script olarak yapabilirmisin ama oyuncular oyuna girdiğinde chat kısmında puanlarıda olucak onuda yaparsan mutlu olurum

Sylluxx

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başka Bir İstek Varmı ?

Avioteto

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
zaten göz kontrol ettirme olayı mümkün değil sanırsam

Quesky

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minecraft Server'a Girmeden Önce Map Yükleyecek :(