Skin Yaptırtacagım

Themis

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar ben gönüllü bir arkadasa skin yaptırtmak istiyorum duasına yani para filan ödemicem benim profil fotomdaki gibi bir skin yapabilen olursa çok makbule gecer şimdiden teşekkürler eğer ayrıntılı bilgi isteyen olursa özel mesaj yoluyla ulaşabilirler yapanada eski kendi yaptıgım skinimi verecegim.

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
silindi .

Son düzenleme:

EnderBy

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
La bu skin yapmak ne zor iş ben milletinkini çalıp koyuyorum :S[DOUBLEPOST=1440876589,1440876557]
Eğer Bir Gönüllü Bulabilirsen Sırada Ben Varım :p

Themis

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ULAN QWEQEQWEQWEQEWQE

git kendin yap
Eğer böyle bir yorum atcaksan git kalitesiz ve postun önemli oldugu forumlarda at burada post degil yardımın önemlidir. eğerki kendim yapabilicek kadar bilgim olsaydı yapardım denedim ancak elimden ona hiç benzemeyen genede sizin kullandıgınız veya netteki çogu skinden güzel skin cikardım şimdi susma hakkını sana veriyorum. lütfne konuyla alakasız iletiler atmayınız.

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eğer böyle bir yorum atcaksan git kalitesiz ve postun önemli oldugu forumlarda at burada post degil yardımın önemlidir. eğerki kendim yapabilicek kadar bilgim olsaydı yapardım denedim ancak elimden ona hiç benzemeyen genede sizin kullandıgınız veya netteki çogu skinden güzel skin cikardım şimdi susma hakkını sana veriyorum. lütfne konuyla alakasız iletiler atmayınız.
ULAN QWEQWEQWEQWEQ

Bu nasıl gereksiz bir atardır.