Skinli hesap nasıl açılır ?

Sukela

ne yazsam bilemedim
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Selamlar arkadaşlar bu yazımda sizlere MC'de nasıl bedava bir şekilde skin değiştirebileceğinizi göstereceğim.

Yazılı anlatım
1- Öncelikle mcskinsearch.com adlı siteye gidiyoruz.
2- Daha sonra yukarıdaki çubuktan ''browse'' butonuna basıyoruz.
3- İstediğimiz herhangi bir skinin üstüne basıyoruz.
4- Daha sonra skinin ismini oyuna girerken isim bölümüne yazıyoruz.
5- Skinimiz hayırlı olsun :)

RESİMLİ ANLATIM

Siteye girdikten sonra yukarıdaki bölümden Browse yerine tıklıyoruz.

Daha sonra karşımıza birçok skin çıkıyor. Herhangi birine tıklıyoruz.

Gördüğünüz gibi skinin adı sol üstte çıktı. Oradaki ismi oyuna girerken isim yazma bölümüne giriyoruz. Ve Skinimiz aktif oluyor.​
= SİTE =

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Şunu da söylemeyi unutmayalım: Bu isimler başka kişilerin premium hesaplarına ait. Yani onların ismini kullanıyorsunuz.

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
biliyorum skinim çok cool ama adımla büyük sunuculara kaydolmayın .s büyük derken 100-200+ kişilik türk sunucularından bahsediyorum bu forumda öyle büyük sunucu kalmasada minecraft-mp'de var birsürü dolu sunucu bilmeyenlere duyurulur

Sukela

ne yazsam bilemedim
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
biliyorum skinim çok cool ama adımla büyük sunuculara kaydolmayın .s büyük derken 100-200+ kişilik türk sunucularından bahsediyorum bu forumda öyle büyük sunucu kalmasada minecraft-mp'de var birsürü dolu sunucu bilmeyenlere duyurulur

Bu skin senin mi :D

delete_clem

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Biri benim canım kıymetli skinimi kullansın.
Bir şey yapamam :(

SM-G532F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Singularity

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yalnız sen böyle yapınca hesap açmış olmuyorsun. Başlığı düzeltirsen iyi olur, insanlar yanlış anlıyor.

Sukela

ne yazsam bilemedim
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Bir sunucuda skinli "hesap açmak" anlamında.

Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18
Bir şeyi belirtmeyi unutmayalım. Kullandığınız isimler başka insanların hesaplarına ait. Yani siz onların isimlerini çalıyorsunuz. Tanıdığım biri crack kullanıyordu ve crack için benim hesabımın skinini kullanmıştı. Benim adımı kullanmamasını rica etmiştim bu yüzden. Benim koyduğum ismi kullanması hoşuma gitmemişti.

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Skin istiyorsan oyunu satin alman lazim ki ona para ben asla vermezdim euro uçtu yani kisaca skini indir oyunun skin dosyasina ayt zaten sadece sana gozuksun istiyorsun sonuçta

Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18
Skin istiyorsan oyunu satin alman lazim ki ona para ben asla vermezdim euro uçtu yani kisaca skini indir oyunun skin dosyasina ayt zaten sadece sana gozuksun istiyorsun sonuçta
Her ne kadar pahalı olsada sonuçta 1 kere veriyorsun ve sonsuza kadar sana ait oluyor, skini değiştir, adını değiştir. Başkalarının isimlerini kullanmadan kendi adına ve skinine sahip olmak sonuçta.

ilkeroyun

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ben peleri ve skine 120 tl verdim ve gram pişman değilim. Şuana kadar 4 yılda en az 2000 saat oynadım ve pelerinde işin içine eğlence kattı. Premium almayı başka oyununuz yoksa veya oynamıyorsanız öneririm