Skript+ - Arayanlar için Skript+ linki !

Helter

Pattes
En iyi cevaplar
0
İşte bu! Teşekkürler +1

korkugunu

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bencede işte bu :) Thank you

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Eyvallah Sağol :D

__NiqhtRide__

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Plus olduğunu bilmiyordum ne özelliği var ki diğerine göre ?

Telefondan Yazıyorum Hatalı Yazarsam Şimdiden Özür Dilerim.

Belial

V0LTR0N
En iyi cevaplar
0
Skript+ kullanmak için SkAddonLib pluginine ihtiyaç var. En son Skript+ SkQuery olarak güncellendi. Onu kullanabilirisiniz.

Belial

V0LTR0N
En iyi cevaplar
0
çok saol @qYokunjoNp sanada bi teşekkür :)
Sağ ol ^^.

Link vermemiştim onu da vereyim.

http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/skquery/ - SkQuery 3 --> destroyer4017'nin tüm addonlarının (SkriptPlus, SkAddonLib, BungeeScript, HookSk, SkGet) birleşimi olarak yeni özelliklerle yapıldı. Şu anda sadece Skript+ özelliklerini ve yeni eklenen özellikleri destekliyor. Diğerleri de yakında güncellenecek diye umuyorum. Ek olarak eğer SkQuery 3 dökümanlarını göremezseniz: http://w00tmast3r.x10.bz/skquery/docs/

Son düzenleme:
H

hsndmrts_

Ziyaretçi
evet dökümanlar biraz karışık duruyor, olsun yeni bişiler eklemelerine sevindim skript'i javaya doğru kaydırmaya başlıyorlar :)

Belial

V0LTR0N
En iyi cevaplar
0
evet dökümanlar biraz karışık duruyor, olsun yeni bişiler eklemelerine sevindim skript'i javaya doğru kaydırmaya başlıyorlar :)
Yep aynen öyle :D. Bende eğer üşenmeyip Java öğrenmeye devam edersem belki addon çıkartabilirim :3

Felloward

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Skript komutlarını veyahut rehberlerini nerde bulabilirim acaba? Yardımcı olacak var mı?

H

hsndmrts_

Ziyaretçi
rehberler zaten mevcut @qYokunjoNp verdi dökümanları skript+ ın tabi diğer skript addonları için dev.bukkit.org/bukkit-plugins/skript/forum/misc kısmından diğer addonlara ve yardımlarına bakabilirsin.