Yardım Skript belirli sunucuda çalışsın

killerpro4242

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Skript Plugininin Sürümü
dev36
Oyun Sürümü
1.8.8
Selamlar!

Direk konuya geliyim, internette çokça kilitlenmiş skript/plugin gördüm. Bu skript/pluginler (Kısaca eklentiler) sadece yapımcının belirlediği ip adresinde çalışıyor ve ana koda ulaşmak çok zor. (Ben denemedim ancak gördüğüm hiçbir kod diline benzemiyordu ve zaten bu eklentiler genelde pahalı oluyordu yani pahalı bir eklenti için uyduruk bir koruma koymuş olamazlar) Ben de şu sıralar skript vs. satmayı düşünüyorum ve bu yüzden bahsettiğim kilitleme/lisanslama olayını nasıl ve nerden bulabileceğimi soruyorum. Cevaplarınızı bekliyorum.

İyi akşamlar, iyi forumlar.
NOT: Konuyu yanlış yere açtıysam özür diliyorum lütfen doğru yere taşıyıp nereye açmam gerektiğini bildiriniz.

Sukela

ne yazsam bilemedim
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
API vasıtası ile sadece kendi belirlediğiniz keyler ile çalışmasını sağlayabilirsiniz. API konusunda bilgi edinmenizi öneririm, İngilizce kaynaklara bakmak işinizi daha kolaylaştıracaktır.

killerpro4242

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
API vasıtası ile sadece kendi belirlediğiniz keyler ile çalışmasını sağlayabilirsiniz. API konusunda bilgi edinmenizi öneririm, İngilizce kaynaklara bakmak işinizi daha kolaylaştıracaktır.
Teşekkürler, ama minecraft api ile ilgili milyar seçenek var nasıl aratmalıyım?