Skript Bilenler (Plugin Yardım Skript Yardım)

Monatrax

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Herkese merhaba öncellikle iyi forumlar serverimde scoreboard kısmında Katiller kısmı var ordaki kişilere belirli bir KİLL sayısına ulaştıklarında bir komut yazarak Başında (Katil)-Monatrax yazmasini istiyorum bilenler yardimci olabilir mi skripti varmidir varsa söylermisiniz

eklenti

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
adam öldürme eventine hashmap ile oyuncu, int koy her bir kişi öldüğünde scoreboard'ı update(); yap ve bir kişiyi öldürünce hashmap'a oyuncuya yani +1 ekle, ve her oyuncu öldüğünde oyuncunun hashmap'ını kontrol et 10'dan büyükse oyuncunun isminin başına katil tagı koy, belki yapan biri olur diye yazdım basit bişi

Monatrax

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
adam öldürme eventine hashmap ile oyuncu, int koy her bir kişi öldüğünde scoreboard'ı update(); yap ve bir kişiyi öldürünce hashmap'a oyuncuya yani +1 ekle, ve her oyuncu öldüğünde oyuncunun hashmap'ını kontrol et 10'dan büyükse oyuncunun isminin başına katil tagı koy, belki yapan biri olur diye yazdım basit bişi
ben otomatik bir şekilde olmasını istiyorum mesela 300 killden sonra bi anda adam Katil tagı alıyor

ProMert52

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Pluginer istemiş adam.Bildiğim kadar ile 2 adet pluginerci var fakat isimlerini hayırlamıyorum onlar sana yardıme edebilirler.