Skript Fikirleri.

jackjapool

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
SelamınAleyküm İyi Akşamlar;
Arkadaşlar Çokda İyi Olamasamda Skript Kodlamayı Biliyorum Fakat Aklıma Ne Tür Skriptler Kodlamam Gerektiği Hakkında En Ufak Bir Fikir Bile Gelmiyor.Buraya Yapılsa Güzel Olur Tarzı Skript/Plugin Fikirlerinizi Yazabilirseniz Çok Sevinirim.

utkutekten123

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
yay yap bi tane ok atsın okun çarptığı yer patlasın :D en basitinden aslında banada şöyle kolay şeyler lazım konu olarak skripte tekrardan başlamayı düşünüyorum :D

PIKO_SALA

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bana şöyle bir şey lazım aslında bakındımda bulamadım.
MmoRpg için gerekli bu
Envanterde Belirli sayıda Blok oldugunda o bloktan daha fazla envantere alamayacak.
Misal 64 tane odun varsa önce onları koyucak sonra yerdekileri alabilecek :D
Misal ağaç kesiyor 64 tane odun oldu ve sonraki kestiği ağaçtan düşen bloklar yerde kalıcak alamayacak yani

jackjapool

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bana şöyle bir şey lazım aslında bakındımda bulamadım.
MmoRpg için gerekli bu
Envanterde Belirli sayıda Blok oldugunda o bloktan daha fazla envantere alamayacak.
Misal 64 tane odun varsa önce onları koyucak sonra yerdekileri alabilecek :D
Misal ağaç kesiyor 64 tane odun oldu ve sonraki kestiği ağaçtan düşen bloklar yerde kalıcak alamayacak yani

Büyük Çaplı Biyolog/Görev Sistemi Yapmaya Başlayacam Aslında Fikir Güzel.Metin2 Biyolog Görevindeki Gibi :)

AlpBey

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hmm o zaman sana bir fikir sunayım Mesela,Bir mob olsun Kesince playerin bulunduğu bloğun önüne havadan ender chest düşsün ve içinden efektli bir şekilde çok özel bir item dussun bu item ile örnek veriyorum adam kesince şu şu şu özel İremi kullanarak onu katletti fln .d

jackjapool

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hmm o zaman sana bir fikir sunayım Mesela,Bir mob olsun Kesince playerin bulunduğu bloğun önüne havadan ender chest düşsün ve içinden efektli bir şekilde çok özel bir item dussun bu item ile örnek veriyorum adam kesince şu şu şu özel İremi kullanarak onu katletti fln .d
Kusura Bakma.Gereksiz Ve Saçma Geliyor :(

AlpBey

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sen Bilirsin Ben Önerdim :)
Kolay Gelsin.

PIKO_SALA

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Neden Acaba ? :o

Teşekkürler :)
İstediğim şekilde plugin + map + sunucu
Şu an için mevcud değiller :D İhtiyacımı karşılayamam tam olarak.
En ufağından
Bir slot mob ekleyeceğim arazi
Biri kestikten sonra 20-30 saniye sonra spawn olması
Bunu yapan plugin var ama sunucuyu ağlatır
Npc görev sistemi var ama çok uğraştırır felan tek kişi yapılacak çile iş değil yani :D

jackjapool

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
İstediğim şekilde plugin + map + sunucu
Şu an için mevcud değiller :D İhtiyacımı karşılayamam tam olarak.
En ufağından
Bir slot mob ekleyeceğim arazi
Biri kestikten sonra 20-30 saniye sonra spawn olması
Bunu yapan plugin var ama sunucuyu ağlatır
Npc görev sistemi var ama çok uğraştırır felan tek kişi yapılacak çile iş değil yani :D

Bende De Aynı Sorun Var Map De Sıkıntı Yaşıyorum Tek Başımayım.Npc Görev Sistemini Ben Kendim Villager Oluşturarak Yaptım.SK İle Zombie Gibi Moblarda Eklenir Herhalde.