İstek Skript İsteği Ve Yılların İç Dökmesi

cansavkili1600

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şimdi Öncellikle Herkese İyi Forumlar
Birkaç Adet Skript İsteğim Olucaktı Basit Ve Sade Dille Örneklerle Anlatmak İstiyorum İsteklerim Çok Değil Aslında Neyse Konumuza Geçelim

1-Kredi Skripti
Forumlarda Kredi Skriptleri Var Ve Daha Önce Kullandıgım Kredi Skriptide Var Fakat Server Versiyonu 1.12.2 Olduğu içinmidr Bilmem Bir Sürü Hata Veriyor
İsteğim

Kredi Nasıl Kazanılır
100 bin kırıktaş kırdıktan sonra 1 adet kredi kazanıcak

Kredi Ayarları
./krediver <oyuncuadı> <miktar> (permi olandan kredi eksilmicek permi olmayandan kendi kredisinden eksilcek **YANI ADMIN komutu olucak aynı zamanda Aynı Zamanda bu komutu admin komutunu consoledanda aktif olması lazım bazı plugin yardımıyla event sonrasında gibisinde console komut göndermek gerekiyor bazı skriptlerin komutları console çalışmıyor bunun çalışması lazım )
./kredim (oyuncu kendi kredisine bakıcak)
./kredisil <oyuncuadı> <miktar> (admin komutu)
./kredibak <oyuncuadı> (admin komutu oyuncunun kredisine bakıcak )

şimdi kredi olayı ana komutları bu kadar
bana cc menüde ben bi menü oluşturcam ÖRNK p6 kılıç almak için 20 kredi sildircek bunu nasıl en net açıklarım heh

command p6kredi
kredi sil %player% 50
kit p6set &player& (buranın console komutla olması lazım oyuncu kit p6set yazmış gibi olursa oyuncu perm sıkıntısına takılacak)

yukardaki olayı şöylece özetleyim kısacası ./p6kredi komutu krediden 50 düşürücek ve oyuncuya consoledan kit p6set vericek

Şimdi Öncelikle Herhangi Birinizden Baştan Aşağı Bir Kredi Skripti İstemiyorum Sadece Bunları Verseniz Bana Ben Geri Kalanını Halledebilirim

NOT: krediver oyuncuismi miktar komutuna girince oyuncuya Kredi Şu Kişi Size 20 Kredi Gönderildi Gönderen İçinde Şu Kişiye 20 kredi Gönderdiniz gibisinden Komut Sonrasında Mesaj Gönderirse Sevinirim

NOT:Arkadaşım Sen Hergün Forumda Konu Açma (ki açıcam mecbur skript yazmasını bilmiyorum ) ben seni dcden ekleyim isteklerini bana anlat ben sana yapayım yardımlaşıl diyen arkadaşlarda olursa çok sevinirim ben 2015 den beri sunucu yapımı ve yönetimiyle uğraşıyorum az çok bilgimiz var çok şükür uğraşıyoruz halen hani burda amacım kimseyi horkullanmak aldatmak emeklerini çalmak değil bi dostluk başlangıcı karşılıklı yardımlaşma birlikte bişeyler yapmak yaptıgımız işe bakıncada vay arkadaş iyi yapmışız gurunlanıcak işler yapmak

NOT İstenilen Skriptlerin Şahsım Adına Forumda Diğer Kişilerin Kullanması Amacıyla Paylaşıcam Lakin Yapan Emeği Olan Arkadaşlarında İsteği İzni olursa

JoyEggeY

Zombi Katili
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Aslında kredi skriptleri çok var. serverinle uyumlu hale getirmek için addonlarını eklemelisin.
Skquery, skRayFall, Vault bunları indirmeyi dene.