Skript istek

FurkanYLMZ

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar bugün sizlerden bir şey isteyeceğim,
Uzun süredir yokum yeni sunucu çalışmalarına başladık, bir takım şeyleri unuttum ve hatırlamaya da çalışıyorum.
Sunucuya pazar sistemi getiriyoruz fakat sistemin asıl komutu /ah ile çalışmakta biz bunu skript ile /pazar komutuna çevirdik birde bunun pazara eşyayı satışa koyma komutu var bununda asıl komutu /ah sell fiyat bunuda /pazar sell fiyat olarak değiştirmek istiyorum yapabilen olursa şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.

Ah komutunu pazara dönüştürdüğüm skriptide buraya koymak istedim,

command /pazar:
trigger:
execute player command "/ah"

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kod:
command /pazar sell [<text>]:
trigger:
execute player command "/ah sell [<text>]"

SheepNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kod:
command /pazar sell [<text>]:
    trigger:
        execute player command "/ah sell [<text>]"

FurkanYLMZ

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kod:
command /pazar sell <text>:
    trigger:
        execute player command "/ah sell <text>"
Denedim herhalde hata şu konuda verdiğim skriptle ben ilk /ah komutunu /pazar olarak ayarladım büyük ihtimal kodlar çakışıyor şöyle yapsak daha iyi olur tek kod mantığında hem /pazar yazınca konsola /ah komutunu yollayacak hemde /pazar sell fiyat yazıldığı zaman da konsola /ah sell fiyat yollayacak, fiyat değeri ise oyuncunun girdiği değeri alıp konsoldaki orjinal komutun yerine yerleştirecek yani fiyat değişkeni olmalı? arg da kullanılabilir ama yazmasını bilmiyorum.

F5121 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SheepNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Denedim herhalde hata şu konuda verdiğim skriptle ben ilk /ah komutunu /pazar olarak ayarladım büyük ihtimal kodlar çakışıyor şöyle yapsak daha iyi olur tek kod mantığında hem /pazar yazınca konsola /ah komutunu yollayacak hemde /pazar sell fiyat yazıldığı zaman da konsola /ah sell fiyat yollayacak, fiyat değeri ise oyuncunun girdiği değeri alıp konsoldaki orjinal komutun yerine yerleştirecek yani fiyat değişkeni olmalı? arg da kullanılabilir ama yazmasını bilmiyorum.

Sen efsanesin usta hele MineTürk vardı :) skriptte yeniyim senin için denerim.

skype live:steamutku44 ekle ordan yazıyım.

FurkanYLMZ

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hatırlanmak beni mutlu etti senin gibiler sayesinde bu hale geldik [emoji5] teşekkür ederim yardımın için. Benimle iletişime geçer misin bu arada.