[Skript+Java] (ProjecTmooN) Skript ile Tüm klavyeyi ele geçirin! (BAKIMDA)

Beni destekliyor musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    37

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
!ProjecTmooN!
Kaç yıldır kimsenin yapmadığı, veya yapıp ama paylaşmadığı şeyi sonunda yapmaya karar verdim. Klavyedeki tüm tuşları algılayabilmek herkesin hayalidir. Ve bu hayal benim tarafımdan gerçekleşiyor!

Bildiğiniz gibi skriptde tuşları algılama gibi bir özellik yok. Ve kimse bunu skript ile yapamadı. Hatta koskoca javacılar bile yapamadı! Basit java bilgimle ve 3-5 saatlik araştırmam sonunda bu yöntemi artık buldum ve sizinde kullanmanızı istiyorum.

Şuanlık halen tamamlanmadı ancak çok yakında tamamlanacak olan proje için her bir beğeni ve mesaj daha hızlı yapmama yardımcı olacaktır.

Sizden tek bir isteğim var, konuya birilerini etiketlemek. Bu projeyi herkesin görmesini istiyorum.

Programdan resimler:

Son düzenleme:

Singularity

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Seni destekliyorum my friend, ve yaparsan kullanabilirim :)

Minecraftplayerr

En iyi cevaplar
6
Ruh hali

fyreUK

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kullanıcı Adı Ve Şifre Acaba Neyin Kullanıcı Adı Veya Şifresi Minecraft'ın Olursa Kimsenin Hesabını Buraya Yazacağını Düşünmüyorum Tabikide Kötü Amaçlı Yapmadığını Biliyorum Ve Eminim Fakat 2 3 Kodlar O E-Posta ve Şifreleri Gmail Hesabına Gönderen Şeyler Var Başkaları Yanlış Şeyler Düşünebilir Projede Cidden Güzel Bir Projeye Benziyor Destekliyorum

iAtakanHD

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Harika Bitince Kesinlikle Kullanıcağıma İnanabilirsin Dostum :)

Minecraftplayerr

En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Kullanıcı Adı Ve Şifre Acaba Neyin Kullanıcı Adı Veya Şifresi Minecraft'ın Olursa Kimsenin Hesabını Buraya Yazacağını Düşünmüyorum Tabikide Kötü Amaçlı Yapmadığını Biliyorum Ve Eminim Fakat 2 3 Kodlar O E-Posta ve Şifreleri Gmail Hesabına Gönderen Şeyler Var Başkaları Yanlış Şeyler Düşünebilir Projede Cidden Güzel Bir Projeye Benziyor Destekliyorum
Onların açıklamasını yapmasını düşünmüyordum şimdi aslında ama madem sordun açıklayayayım.
Tabiiki kişinin mojang hesabını veya herhangi bir hesabını çalmak gibi bir düşüncem yok. (Bazı skriptlerimde çaldığım doğrudur tab2 ama kullanmadım hiçbirini)

Bu kullanıcı adı ve şifre oyundaki kullanıcı adı ve şifre olacak. Javada daha yeni olduğum için programı nasıl mcnin içine enjekte edeceğimi bilmediğimden dolayı ekstra bir program olarak inecek bu program.

MertOrMErocks86

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu ile alakalı:
Çok başarılı olacak gibi. Bunu hypixel gelip falan minigamelerde kullanır düşünsene :D

Konu ile alakasız:
Nedense etiketler tüm konularda çok anlamsız oluyor. Onları okumak çok güzel :)

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tahmin edeyim.Arkada program açık kalacak,biz tuşa bastığımızda sunucuya bildirecek ve ***** adlı oyuncu * tuşuna bastı gibi veri alınacak?

adenzu54

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dikkatimi en çok çeken şey firefox kullanışın oldu. @Rosenrot skript yapımcısı bildiğim tek kişi :|