Yardım Skript Menü Sorunu

NawieR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Skript Plugininin Sürümü
Skript 2.2-dev36
Oyun Sürümü
1.8
Arkadaşlar bir skript kullanıyorum OnurBeyTR nin paylaştığı inadına çiftçi ancak şöyle bir sıkıntı var /çiftci yazınca açılan menüdeki altın çapaya tıklayınca çiftci satın alınması gerekirken altın çapa elinize geliyor ve envanterinize ekliyebiliyorsunuz yardımcı olabilecek varmı?

killerpro4242

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Eğer yakın zamanda yapıldıysa en iyisi yapımcıya sormak, veya aynı konuda yanlış olduğunu belirtmek. Sizinle alakalı bir şey ise skripti ve hata kodunu atarsanız insanlar daha iyi yardımcı olabilecektir.

NawieR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Eğer yakın zamanda yapıldıysa en iyisi yapımcıya sormak, veya aynı konuda yanlış olduğunu belirtmek. Sizinle alakalı bir şey ise skripti ve hata kodunu atarsanız insanlar daha iyi yardımcı olabilecektir.
Skript ile alakalı olduğunu düşünmüyorum ve hatada vermiyor zaten ancak menüsü acıldığında çapaya tıklandığında çiftciyi satın almak yerine çapayı menüdeki çapayı alıyor oyuncu

poyrats

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Skript ile alakalı olduğunu düşünmüyorum ve hatada vermiyor zaten ancak menüsü acıldığında çapaya tıklandığında çiftciyi satın almak yerine çapayı menüdeki çapayı alıyor oyuncu
Skripti atsaydın da baksaydık kanka :D