Skript Minik Bir İstek!

Yapılabilirmi?

• Evet

Kullanılan: 3 60.0%
  • Belki

Kullanılan: 1 20.0%
  • Uğraşma Deymez

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayır

Kullanılan: 1 20.0%

• Kullanılan toplam oy
    5

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim "event-block" demişsin hem neyi itiraz ediyosun biliyomuş gibi ? event-block dersen "oak wood" çıkar işte ? birde cancel event koymuşsun eventi iptal ediyosun.
Event blok sadece ad bilgisini içermiyor. Değişkende kullanıp değişken adlarını(içeriklerini değil bak adlarını diyorum) kontrol edersen anlarsın. Onun yazdığı kod da çalışıyor.

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Event blok sadece ad bilgisini içermiyor. Değişkende kullanıp değişken adlarını(içeriklerini değil bak adlarını diyorum) kontrol edersen anlarsın. Onun yazdığı kod da çalışıyor.
Girdim test ettim değişken isimleri {oak wood block} diye gözüküyo ama anlamsız bir şekilde lokasyona göre çalışıyolar mantıksız herneyse çalışıyormuş tamamdır.

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Girdim test ettim değişken isimleri {oak wood block} diye gözüküyo ama anlamsız bir şekilde lokasyona göre çalışıyolar mantıksız herneyse çalışıyormuş tamamdır.
He canım öyledir. Yalandan bol ne var. Al değişken adları.

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
He canım öyledir. Yalandan bol ne var. Al değişken adları.

Oyun içinden mesaj olarak kendime gönderdiğimde böyle gözüküyor veriler bukkit olsun böyle işlemleri bende dahil çok uzun zamandır lokasyon ile yapıyodum ilk defa gördüm çalıştığını.

Neferity

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Oyun içinden mesaj olarak kendime gönderdiğimde böyle gözüküyor veriler bukkit olsun böyle işlemleri bende dahil çok uzun zamandır lokasyon ile yapıyodum ilk defa gördüm çalıştığını.
Senin şu globalgun sunucuda kimsecikler yok neden ?

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Çünkü "İSMİNİ" değil "DEĞERİNİ" gösteriyor mesaj içinde. Ama tek bir veri tutmadığı için tuttuğu değerlerden blok adını gösteriyor.