Skript Paylaşımı/YetkiliKurallar Skript'i/Menü'de/İlk Skript'im/EleştiriyeHer Zaman Açığım!

MİsterArda

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba Adım Arda;
İlk Skript'im Olan Yetkili Kurallar Skript'i Yaptım Menü'de Gösterimli.
Neden CC İle Yapmadınız Derseniz Çünkü Kendimi Skript Alanında Geliştirmek İstiyorum.
--------------------------------------

Komutlar:

/yetkilikurallar >> Menü'de Gösterir.
---------------------------------------

Skript Hakkında Bilgi >> Yetkililer'in Yapacağı İşlemleri ve Vereceği Cezaları Gösterir.Slot'ları Değiştirebilir yada Dilediğiniz Gibi Silebilirsiniz.

Skript Link'i;

hastebin

Not: İlk Skript'im Olduğu İçin Eleştiri'ler bana çok iyi gelecektir.

TReaperTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Item kodları yerine item isimleri kullanırsan skript reload çekince sohbette Using ID diye bir ton yazı birikmesini önleyebilirsin. (Adını bilmiyorsan Skript klasöründe "aliases-english" klasöründe var. Chest açma gibi bazı skriptlerde triggerdan sonra wait 2 ticks yazmak gibi hafif bekletip lag yapmasını önleyebilirsin. named "Isim" with lore "Alt satır||2. Alt Satır||3. Alt satır"
yaparak itemin isminin altında hakkında bilgi veya herhangi bir şeyler yazabilirsin. || ekleyerek daha çok satır ekleyebilirsin altına.

OmerSRN

CraftMC Network
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
GUI oluşturmak için SkQuery değil de TuSKe öneririm.
Ayrıca SkQuery'de item alma bugu olmaması için open'dan önceki koda wait 3 ticks eklemelisin.
Menüyü kapatmak için to close yeterli. then run'a gerek yok.

CraxyTR

mc.silencenw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Keşke resim ekleseydiniz.

MİsterArda

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Hepinize Teşekkür Ederim.
Keşke resim ekleseydiniz.
Eklicektim Fakat Zamanım Yoktu Kusura Bakmayın.
GUI oluşturmak için SkQuery değil de TuSKe öneririm.
Ayrıca SkQuery'de item alma bugu olmaması için open'dan önceki koda wait 3 ticks eklemelisin.
Menüyü kapatmak için to close yeterli. then run'a gerek yok.
Tuske'yi Henüz Çözemedim O Yüzden Onu Kullanmıyorum. :)
Item kodları yerine item isimleri kullanırsan skript reload çekince sohbette Using ID diye bir ton yazı birikmesini önleyebilirsin. (Adını bilmiyorsan Skript klasöründe "aliases-english" klasöründe var. Chest açma gibi bazı skriptlerde triggerdan sonra wait 2 ticks yazmak gibi hafif bekletip lag yapmasını önleyebilirsin. named "Isim" with lore "Alt satır||2. Alt Satır||3. Alt satır"
yaparak itemin isminin altında hakkında bilgi veya herhangi bir şeyler yazabilirsin. || ekleyerek daha çok satır ekleyebilirsin altına.
Tavsiyeniz İçin Teşekkürler Deneyeceğim.