[Skript] RPG Chat Skripti

KingarCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Herkese merhabalar arkadaşlar ben Kingar, yeni gelmemin şerefine RPG sunucularda kullanılacak olan Chat Skriptini Tanıtıyorum.
Diğer komutları heryerde görmüşünüzdür fakat kimse açık kaynak kodlu paylaşmamış bende /isimver komutunu ekleyerek paylaşmak istedim.
Diğer sunucularda gördüm arkadaşlar bunu yazdırmak için para veriyor ama ne gerek var 5 Dakikalık Kod için para vermeye.
Kod:
command /isimver [<player>] [<text>]:
    permission: rpg.isimver
    permission message: Bunun Için Yetkiniz Yok!
    trigger:
        if arg 1 is set:
            if arg 2 is set:
                add arg 2 to {rpg.isimler::*}
                send "Isim Eklendi!"
                set {rpg.isim.%arg-1%} to "%arg-2%"
on chat:
    cancel event
    send "(&6%{rpg.isim.%player%}%) %player% &7>> &f%message%" to player
    loop all players in radius 15 of player:
        send "(&6%{rpg.isim.%player%}%) %player% &7>> &f%message%" to loop-player

command /me [<text>]:
    trigger:
        arg 1 is set:
                send "&c[Haraket] %{rpg.isim.%player%}% &7 &c%arg-1%" to loop-player
                send "&c[Haraket] %{rpg.isim.%player%}% &7 &c%arg-1%"
command /do [<text>]:
    trigger:
        arg 1 is set:
                send "&a
%{rpg.isim.%player%}% &7 &f%arg-1%" to loop-player send "&a
%{rpg.isim.%player%}% &7 &f%arg-1%" command /b [<text>]: aliases: ooc trigger: arg 1 is set: loop all players in radius 15 of player: send "&9[OOC] %{rpg.isim.%player%}% &7 &f%arg-1%" to loop-player send "&9[OOC] %{rpg.isim.%player%}% &7 &f%arg-1%" command /kf [<player>] [<text>]: trigger: arg 1 is set: arg 2 is set: loop all players in radius 2 of player: send "&6[Fisildama] &f%arg-1%" to loop-player send "&6[Fisildama] &f%arg-1%" command /kk [<text>]: trigger: arg 1 is set: loop all players in radius 5 of player: send "&6[KendiKendine] &0%arg-1%" to loop-player send "&6[KendiKendine] &0%arg-1%"

Treil

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu skript zaten paylaşılmış bir skript.

KingarCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yalnız onda /isimver yok arkadaşım RPG sunucularda /isimver ile IC ismi belirtiriz.[DOUBLEPOST=1439293575,1439293483][/DOUBLEPOST]Birde anlamadığım şu tama KRHN yazabilirde abi onlar yazdı diye biz yazamıcakmıyız.[DOUBLEPOST=1439293615][/DOUBLEPOST]Kimse doğuştan yetenekli değildir. öğrenerek olur yani. sende javaya ver 1 sene yeter öğrenirsin.

DeathLightt

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yalnız onda /isimver yok arkadaşım RPG sunucularda /isimver ile IC ismi belirtiriz.[DOUBLEPOST=1439293575,1439293483][/DOUBLEPOST]Birde anlamadığım şu tama KRHN yazabilirde abi onlar yazdı diye biz yazamıcakmıyız.[DOUBLEPOST=1439293615][/DOUBLEPOST]Kimse doğuştan yetenekli değildir. öğrenerek olur yani. sende javaya ver 1 sene yeter öğrenirsin.
Ben sana java varken skript kullanmak saçma olur dedim yetenek filan demedim :/

KingarCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu kodu galiba ben yazmıştım :( Alıntı yazsaydın bari skypeden sana attım burda paylaşmışsın !
Hocam siz yanlış yazmıştınız line larda bir sürü hata vardı ben sildim baştan yazdım.[DOUBLEPOST=1439303589,1439303556][/DOUBLEPOST]
Bu kodu galiba ben yazmıştım :( Alıntı yazsaydın bari skypeden sana attım burda paylaşmışsın !
+ Siz onu HuseyinErimRS 'ye yazdınız sadece bana gösterdi dosya atmadı